איך בוחרים דיו למדפסת

איך בוחרים דיו למדפסת

כשאנחנו ניגשים לקנות מדפסת, עלינו לקחת בחשבון שמדובר במוצר שהשימוש בו יחייב אותנו לרכוש ציוד היקפי, כלומר מוצרים נוספים שבלעדיהם לא נוכל להשתמש בו. הדבר דומה ללא מעט מוצרי אלקטרוניקה היום. 

כל מדפסת שאנחנו מבקשים לרכוש, בין אם זה לבית ובין אם זה לעסק, חייבת במוצרי דפוס שונים, כשהעיקרי ביניהם היא מחסנית דיו (בדקו כאן דיו חינם). מדובר על מחסנית שכוללת בתוכה דיו נוזלי אשר בעזרת מזרקים מיוחדים שמותקנים בתוך המדפסת, אפשר לבצע הדפסות שונות. ניתן לרכוש מחסנית דיו שחור לבן וכן מחסנית דיו בצבע. 

השאלה שחשוב לענות עליה היא, כיצד בוחרים דיו למדפסת. כל מי שנכנס לחנות מחשבים, חנות למוצרי דפוס, חנות לציוד משרדי או כל חנות אחרת שעוסקת בנושא, יכול למצוא מגוון רחב של מוצרי דיו למדפסות ביתיות או משרדיות. לכן השאלה הנשאלת היא, איזו מחסנית דיו יש לרכוש למדפסת בשביל שנוכל להדפיס בצורה איכותית, ברורה וחדה. 

כיצד לרכוש דיו בצורה נכונה?

ראשית, יש לוודא שמדובר בדיו מקורי. כלומר, דיו אשר שייך לחברה ממנה רכשנו את המדפסת ולא דיו של חברה אחרת או גנרית. רק כך אנחנו נוכל להשתמש במדפסת בצורה נכונה ובטוחה. אם נקנה דיו גנרי, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב שהמחסנית לא תוכל לספק עבורנו את השירות שאנחנו מחפשים. 

שנית, יש לוודא שמדובר במחסנית דיו מלאה וחדשה, לא במוצר ממוחזר. הסיבה לכך היא כמותית. ייתכן מאוד שנקנה מוצר דיו ממוחזר שלא יהיה מלא כפי שאנחנו מצפים ואז אחרי זמן קצר לא נוכל כבר להשתמש בו. 

חשוב להדגיש, כל חברה מייצרת לא רק מדפסות אלא גם מוצרי דיו מותאמים עבורה ולכן לא אמורה להיות לנו בעיה למצוא מוצרים מותאמים למדפסת שלנו. 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved