איך לבחור מקרר למשרד?

מקרר למשרד - לנדרס

ראשית הרשו לנו לברך אתכם במזל טוב גדול. רכישה של מקרר חדש למשרד היא תמיד מאורע מרגש ולפיכך אין זה פלא שאתם ניגשים לעניין בכובד ראש ובמלוא הרצינות הראויה. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר נקודות שיש להתייחס אליהן כאשר באים לבחור מקרר למשרד. קריאה נעימה ובהצלחה.

עבודת שטח מקדימה

לפני שניגע בפרמטרים השונים שיקבעו את סוג המקרר המתאים לכם ביותר, ברצוננו להמליץ לכם על ביצוע של עבודת שטח מקדימה. שימו לב – שוק המקררים התפתח בצורה בלתי רגילה בשנים האחרונות ולכן מומלץ לערוך היכרות מקדימה עם השוק הדינמי והתוסס של המקררים המשרדיים. כיום ניתן להשיג בנקל מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של מקררים משרדיים, החל ממקררים בנפח קטן וכלה במקררי ענק שממלאים מגוון מרשים של פונקציות מתקדמות. ככל שתעמיקו את ההיכרות שלכם עם תחום המקררים המשרדיים, כך תוכלו לבצע את הבחירה בקלות רבה יותר.

אפיון הצרכים שלכם

לאחר שתערכו את ההיכרות החשובה עם התחום של המקררים המשרדיים, ניתן לעבור לשלב הבא וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, מדובר על אפיון הצרכים המשרדיים ואפיון צרכי הקירור שלכם. על מנת לאפיין את הצרכים עליכם לכנס את כל העובדים שעתידים לעשות שימוש במקרר ולשאול אותם למה הם זקוקים. במידה ורוב העובדים מעוניינים לקרר את ארוחות הצהריים שלהם, עליכם להתחשב בכך ולבחור במקרר בעל נפח גדול יחסית, אך במידה ורוב השימוש במקרר ייעשה לצורך קירור קרטונים של חלב ומספר בקבוקי שתייה קלה, ניתן להסתפק במקרר צנוע יחסית. ככל שתצליחו למפות ולאפיין את הצרכים באופן מוצלח יותר, כך תוכלו לבחור את המקרר המתאים בקלות.

תנאי השטח

אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לתת עליהן את הדעת כשבאים לבחור מקרר למשרד נוגעת לתנאי השטח במקום. נסו להחליט יחד עם שאר העובדים היכן ימוקם המקרר החדש – שימו לב האם יש במשרד נישה ייעודית למקרר או לא ובמידה וישנה נישה ייעודית, מה הן המידות שלה? האם מדובר על מקרר שצריך להיות ממוקם על השיש במטבחון המשרדי או שמא מדובר במקרר סטנדרטי שניתן למקם על הרצפה? בכל מקרה הימנעו מלהגיע למעמד הרכישה מבלי שיש ברשותכם את המידות המדויקות של החלל שבו ניתן להציב את המקרר.

המסגרת התקציבית

זוהי אולי הנקודה החשובה ביותר בתהליך כולו. טווח המחירים של המקררים המשרדיים נע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים ולכן לא ניתן לצאת לדרך מבלי לקבוע מראש את המסגרת התקציבית. המחיר של המקררים המשרדיים מושפע במיוחד מנפח המקרר, ממגוון הפונקציות שבאפשרותו למלא, מהעיצוב שלו ועוד. בסופו של דבר העלות של המקרר מהווה את הגורם המגביל והקובע ברוב המקרים.

מידת הרעש

הנקודה האחרונה שברצוננו להסב את תשומת לבכם אליה היא מידת הרעש שמפיק המקרר. שימו לב – כל עוד המקרר ממוקם במטבחון, הרי שאין חשיבות רבה במיוחד לעוצמת הרעש שהוא מפיק, אך במידה והוא ממוקם בסמיכות לשולחן של פקידת הקבלה או של אחד העובדים, מומלץ לבחור במקרר שקט יחסית. כיום ניתן לרכוש מקררים שקטים ביותר וכן ישנה אפשרות לרכוש מקררים שרמת הרעש שלהם ניתנת לכוונון מראש. עם זאת, קחו בחשבון שמקררים שקטים לרוב מעט יקרים יותר מהמקררים הסטנדרטיים.

תודה לאתר "לנדרס טריידינג" על המאמר. לכל המקררים במשרד באתר שלהם, ליחצו כאן.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *