כמה עולה הקפה במשרד

כמה עולה הקפה במשרד

בכל משרד, ולא ממש משנה איפה, קיים פינת קפה קטנטן אשר בא לשרת את העובדים בחברה. אחד הדברים שכמובן עושים בתדירות גבוהה הוא הקפה, איך לא. בחדר זה קיימים כמה וכמה סוגי קפה מסוגים ומינים שונים.

כמה עולה הקפה במשרד |

כאשר החברה מסוימת מחליטה לקנות אספקת קפה למשרד, היא לוקחת בחשבון את כל סוגי הקפה אשר יוכלו להיות מספיק טובים כדי שהעובדים ייהנו מהם. ישנם סוגים רבים של קפה שאינם אהובים על עובדים וישנם את אלו שכן. איזה אכן אתם שואלים?

הקפה היותר נמכר בישראל הוא כמובן זה של עלית. מדובר בקפה איכותי מאוד אשר מביא איתו, בין היתר, סוג של נוסטלגיה מסוימת, שכן זהו הקפה הנמכר ביותר בארץ זה כמה עשורים. ככזה, אנו וודאי מקטלגים אותו, כקפה הלאומי של ישראל

כיצד איטלקים שותים את הקפה שלהם |

קפה.. מי לא אוהב קפה?! קפה, הוא משקה שאוהב גיוונים. האיטלקים למשל, שותים אספרסו עם סוכר. הגרמנים והשוויצרים לעומתם, מוסיפים לו גם כמות שווה של שוקו חם. המקסיקנים מתבלים אותו בקינמון, והבלגים בשוקולד.

קפה הוא לא נחלתם הבלעדית של האירופאים כמובן. כך לדוגמא – המרוקאים, מגוונים את הקפה שלהם בגרגרי פלפל, (לא נשמע הכי טוב אה) והאתיופים במלח. (מלח??) האוסטרים הנחמדים יעדיפו תוספת של קצפת על הקפה שלהם והמצרים, שותים קפה חזק ללא סוכר או חלב כלל.

כמה קפה בנאדם יכול לצרוך ביום? |

מחקרים רבים מראים, כי גוף האדם מסוגל לצרוך עד 300 מ”ג קפאין בזמן נתון, או ארבעה ספלי קפה רגילים ביום אחד. אם עוברים את המכסה הזו ליום, (ממש לא מומלץ), הקפאין מופרש באופן טבעי ואינו מספק את ההשפעות המעוררות שכולנו מכירים, המיוחסות לקפאין. יש כאלו שמעדיפים לדלל את הקפה עם מעט חלב, ולכן בוחרים גם להזמין משלוח חלב למשרדים שיהיה לרשות העובדים.

האם קפה הוא טוב להרזיה? |

כייף לדעת שבנוסף לעובדה, שרובנו גם ככה שותים קפה על הבוקר, הוא גם טוב להרזיה מכיוון שהוא מזרז את קצב חילוף החומרים בגוף, וכן מסייע לשריפת שומנים מהירה. קפאין יכול לסייע למי שמעוניין להוריד במשקלו.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved