בנייה ירוקה למשרדים

עבודה במשרד ירוק – לעבוד במשרד בריא יותר

החיים שלנו לצד התעשייה המתקדמת לא תמיד אידיאליים. לא פעם ניתן לחוש שהשהות הממושכת בחדרים סגורים ונשימה רציפה של אוויר מהמזגנים פוגעת בבריאות שלנו. גם העובדה שאנחנו לא נחשים מספיק לאור טבעי ולשמש עלולה לפגוע בבריאות כמו גם במצב הרוח שלנו. אין ספק שהטבע והסביבה שלנו מהווים חלק חשוב מהחיים ואיכות החיים של כל אחד מאתנו. זה נכון לבית ונכון גם למקום העבודה.

מהו משרד ירוק?

אנשים יושבים שעות ארוכות במשרד. כולנו משקיעים בעבודה זמן רב ורואים בהצלחה בעבודה מרכיב חשוב. אבל מי אמר שמשרד הוא מקום שלא טוב להיות בו? מי טען שכל המשרדים אינם ידידותיים לסביבה וחושפים גם את העובדים לאוויר מזוהם? אפשר גם אפשר להקים משרדים ירוקים עם תכנון אנרגטי נכון. כמובן שלא מדובר על משרדים שצבועים או מרוהטים בצבע ירוק… משרד ירוק הכוונה למשרד שיש לו תקן ירוק. כלומר, המבנה תואם את דרישות הבנייה הירוקה, והוא נבנה בהתאם לדרישות התקן והוא אינו פוגע בסביבה.

על הבניה ועל התאמה לשימוש ירוק

כדי שהמשרד יענה על דרישות התו הירוק עליו לעמוד בתנאים שונים. הללו מתייחסים לכמה וכמה היבטים בנושא איכות הסביבה. כאשר יש התייחסות הן לבנייה עצמה ולפגיעה באיכות הסביבה במהלכה, והן לשימוש לאורך השנים במשרד. על מנת לקבל תו ירוק חשוב לתכנן את המבנה בעזרת חברה המספקת שירותי ייעוץ לבנייה ירוקה. חשוב להבין שבנייה ירוקה מתנהלת בראש אחר מכל בנייה אחרת. שכן תמיד האדם מנסה למצות את המקסימום ולהפחית עלויות ככל האפשר במהלך הבנייה. ואילו בבנייה ירוקה נעדיף לשלם יותר כדי להזיק פחות. נעדיף לנצל פחות את השטח ולפגוע פחות בנוף וכן הלאה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

לוח לבן
כללי
moshiko

מתי צריך להחליף לוח מחיק למשרד?

לוחות מחיקים מאוד שימושיים במשרדים לצרכים שונים, החל מתזכורות ורישום משימות, דרך עמידה ביעדים, ביצוע סיעור מוחות ועד להכנה והגשה של מצגות חיות. החלפת הלוח

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved