לא רק תווי קנייה – להיות הבוס היצירתי כשמעניקים מתנות

ייעוץ למנהלים

מחפשים אחר המתנה המושלמת לצוות העובדים? זה הזמן "לצאת מהקופסא" ולחשוב על מתנות אישיות וייחודיות לצוות העובדים. בשורות הבאות תוכלו למצוא מספר טיפים ורעיונות לבחירת מתנות לעובדים.

 

תאמר לי במה אתה עובד ואומר לך מה היא המתנה האידיאלית ביותר עבורך…

בחירת מתנה לעובדים היא בראש ובראשונה עניין של מיתוג אישי, כלומר אופי המתנה והרעיון העומד מאחורי הענקתה מעביר מסר בנוגע לאופיו של הבוס האחראי לבחירת המתנה. במידה ואתם נמנים על הבוסים המסתפקים בתווי קנייה כמתנה לעובדים, אתם למעשה ממתגים את עצמכם כבוסים חסרי מעוף ויכולת חשיבה יצירתית. מצד שני, אם אתם משקיעים מחשבה ויצירתיות בבחירת המתנות האישיות לעובדי החברה, אתם ממתגים את עצמכם כבוסים יצירתיים, וכפועל יוצא מכך אתם מעבירים מסר סמוי לצוות העובדים בכל הנוגע לאכפתיות שלכם מהם.

מספר רעיונות לבחירת מתנה אישית לצוות העובדים

מתנות לעובדים מוענקות ברוב מקומות העבודה במהלך תקופת החגים (ראש השנה, חנוכה, פורים ופסח) ובמסגרת אירועים פרטיים הנערכים במקום העבודה (קידום מקצועי של אחד העובדים, חגיגות יום הולדת לעובדים וכדומה). בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של מספר רעיונות המיועדים בעיקר לצרכי הענקת מתנה לעובדים ברמה האישית (קידום מקצועי, יום הולדת וכו).

  • שעון יד עם חריטה אישית- שעוני יד לגבר או לאישה הם ללא ספק מתנה אישית מפנקת ומושקעת, וזאת אף על פי שניתן לרכוש שעונים לגבר או לאישה במחירים משתלמים במיוחד. הוספת הקדשה אישית על גבי השעון באמצעות חריטה מעניקה ערך מוסף למתנה והופכת אותה לאישית ומיוחדת.
  • בקבוקי יין עם תווית מותג אישית- רעיון נוסף למתנה אישית ומיוחדת הוא רכישה של בקבוק יין משובח והדפסת תווית מותג אישית הכוללת גם הקדשה אישית מהבוס לעובד וגם את לוגו החברה.
  • מסיבת יום הולדת במשרד- רעיון נוסף שיתרום רבות גם לגיבוש החברתי של עובדי החברה הוא לקיים מסיבת יום הולדת לעובדים. מסיבה זו יכולה להתקיים במהלך הפסקת הצהריים או מייד עם סיום יום העבודה בחדר הישיבות, ובמסגרתה עובדי החברה יאחלו איחולים שונים לחוגג/ת יום ההולדת. כמו כן, ניתן להעביר מייל לכל עובדי החברה (למעט חוגג/ת יום ההולדת) מספר ימים לפני מועד המסיבה, ולהפוך את המסיבה למעין מסיבת הפתעה.
  • טי שירט עם קריקטורה אישית של העובד/ת- כיום, תוכלו ליהנות משירותי קריקטורה המוצעים לכם על ידי מאיירים מקצועיים. שירות זה מאפשר לכם להדפיס חולצות טי שירט בהם מופיעה דיוקן קריקטורה של חוגג/ת יום ההולדת.

בנוסף לרעיונות המופיעים לעיל, ישנם מספר רב של רעיונות מקוריים למתנה אישית לעובדי החברה. הקדישו מחשבה ויצירתיות בבחירת המתנה וגם אתם תוכלו ליהנות מתדמית אישית של "בוס" יצירתי ומגניב בקרב העובדים.

 

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *