מתנות לעובדים

מתנות לעובדים

היום כל חברה וכל בית עסק מודעים לחשיבות העצומה של השקעה בעובדים שלהם. אם בעבר היחס לעובדים היה מרוחק וקר יותר, הרי שהיום האווירה המועדפת היא אווירה משפחתית, חמימה ונעימה. המטרה היא לגרום לעובד להרגיש בבית, על מנת להגדיל את רמת הנאמנות שלו לחברה ולמטרות שלה. עובד שמרוצה מהעבודה שלו, הוא עובד שירצה להשקיע יותר וירגיש מחויב יותר ליעדים ולפרויקטים השונים של החברה. מסיבה זו בדיוק, רוב המנהלים מוכנים להשקיע לא מעט זמן, כסף ומשאבים בעובדים שלהם. הדבר מתבטא בארגון של ימי כיף, ימי גיבוש, טיולים משותפים וכמובן מתנות ממותגות לעובדים לקראת החגים, ימי הולדת או סתם ללא שום סיבה מיוחד.

מתנות לעובדים – טיפים ועצות למתנות מיוחדות יותר

רוב העובדים רגילים לקבל במתנה ממקום העבודה שלהם שוקולדים, מארזי יין יוקרתיים וכמובן כלי מטבח שונים. מדובר על מתנות שיכולות להיות מאוד יוקרתיות ומפוארות, אך הן עדיין נחשבות לסטנדרטיות ושגרתיות לחלוטין. חברה או בית עסק שירצו להשקיע בעובדים שלהם, ינסו למצוא למענם מתנות שונות שיפתיעו את העובדים ויגרמו להם לפתח את חוש היצירתיות שלהם. אחת העצות הטובות ביותר, היא לרכוש עבור העובדים מחברות ממותגות כמו מחברת מתכונים ממותגת אישית, על מנת שכל עובד יוכל לרשום בה את המתכונים המשפחתיים שלהם בצורה מעוצבת ומעניינת. ניתן כמובן לעצב את המחברת בהתאם לטעם שלכם, לבחור תמונת אווירה מתאימה ואף לצרף סימניה תואמת. ניתן להדפיס הקדשה אישית עם השם של העובד ואף להוסיף טיפים שונים לבישול ואפייה.

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט סוגים של מתנות לעובדים, אך החוכמה היא לבחור מתנות מיוחדות ומקוריות יותר. ניתן למשל לפנק את העובדים בלוחות שנה מעוצבים, פנקסי מגנט שניתן להצמיד למקרר או יומנים שבועיים שיעזרו לכל עובד לעשות סדר בלו"ז שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *