פורמט קורות חיים

כך תתקבלו לכל מקום עבודה שתרצו

לא כולם יודעים אך הפסיעה הראשונה לעולם העבודה או מציאת מקום תעסוקה הולם, מתחילות שתיהן במסמך אחד פשוט. מסמך 'קורות חיים'. אם המעסיק העתידי יסמן את דף קורות החיים שלנו והוא יניח אותו בראש הרשימה, אפשר בהחלט לקוות ולומר כי הסיכויים להתקבל לעבודה הנחשקת הם גבוהים ביותר.

למעשה כל אחד כמעט מוצא את עצמו ממלא משבצת כלשהי במקום עבודה זה או אחר. כי כולנו בסופו של יום חייבים איכשהו להתפרנס.

אך בין עבודה במקום נחשק ונחשב לבין מקום עבודה שהוא סוג של חוסר ברירה, המרחק הוא גדול מאוד.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה.

כרטיס הביקור הרשמי שלכם לעבודה

כולנו יודעים כי אין תחליף ואין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. אחד הדברים שעשויים ליצור את הרושם הראשוני ככל שמדובר במציאת מקום עבודה, זהו המסמך הכתוב של קורות החיים. למרות שמדובר בסך הכול במסמך רשמי שאין יותר מידי איך ל'קשט' אותו ולהוסיף עליו מעבר לעובדות היבשות, עדיין מדובר במשהו שיכול להיות משכנע וכתוב בצורה שתמשוך את המעסיק לבחור דווקא באדם העומד מאחוריו.

אז זה נראה אולי משהו מסובך. כי אחרי הכול המסמך של פורמט קורות חיים הוא מסמך די שבלוני והוא כתוב בצורה חדגונית ומשעממת למדי. כאן בדיוק נכנס מקומו של איש המקצוע.

קורות חיים שיסלול לכם את הדרך

אם אתם חפצים להתברג במקום עבודה איכותי ומתאים לכם, אתם רוצים למצוא את עצמכם עובדים במקום שבאמת מתאים לכם, מקום עבודה אליו תצעדו בשמחה בכל יום ותיהנו ממשכורת מתאימה לכם, אתם צריכים להשקיע בכתיבה רהוטה של קורות החיים ולהפוך אותו ממסמך יבש וחדגוני למסמך משכנע.

אז איך עושים את זה בפועל?

כאן בדיוק נכנס מקומם של אנשי המקצוע. בכל מה שקשור בכתיבה נכונה של קורות החיים, כדאי מאוד לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע מומחים אשר מבינים מה צריך שיהיה בדף קורות החיים על מנת שהוא יהיה מקצועי, מעניין ומשכנע.

כאשר אתם מעבירים את המלאכה לידיים מקצועיות, אתם למעשה הופכים את דף קורות החיים למשהו ייחודי ואחר לחלוטין.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בודק שכר מוסמך
טיפים לעסקים
moshiko

איך בוחרים בודק שכר מוסמך

ישנם אנשי מקצוע שאנחנו לא יכולים לבחור כלאחר יד כמו רואה חשבון בחיפה למשל או בודק שכר. מדובר על בעלי מקצוע בתחומים בהם שהצורך שלנו בשירות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved