יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים זו דרך מצוינת להיטען מחדש ולבלות קצת זמן איכות עם המשפחה שלך. זוהי גם דרך מצוינת לגרום לעובדים שלך להרגיש מוערכים ומאושרים.

יום כיף לעובדים יכול לכלול כל דבר, החל ממשחקים, דרך יציאה לטיול ועד בילוי במשרדי החברה. המטרה של ימים מסוג זה היא לא רק ליהנות אלא גם לבצע עבודה.

זה לא אמור להיות מסובך למנהלים להעלות רעיונות לימים מסוג זה, אך במידה וכן, הם יכולים להיעזר בגורמים שונים שיעזרו להם כמו למשל עם חברת tlvshow כי הם כל כך יצירתיים בעצמם כשזה מגיע לפעילויות הקשורות לעבודה. עם זאת, יש כמה הצעות שיעזרו להם לתכנן יום מהנה עבור העובדים שלהם.

לשם כך יש לוודא: 

  1. שכולם מעורבים בתכנון האירוע
  2. שכל אנשי הצוות הם חלק מהיום הזה
  3. יש לתכנן משהו שכולם יכולים ליטול בו חלק

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לספק יום מהנה ומהנה לעובדים היא ארגון טיול חברה. זה יכול להיות פשוט כמו ללכת באולינג או משוכלל כמו ארגון טיול ברחבי הארץ ואפילו אפשר לחפש דרכים כיצד לייצר טיול לחו"ל שיימשך יותר מיום אחד. 

הדבר החשוב ביותר בתכנון טיול הוא שזה משהו שכולם ייהנו ממנו, לא רק מי שאחראי על הארגון שלו.

יום כיף בתל אביב לעובדים זו דרך מצוינת להגביר את המורל והפרודוקטיביות והרבה מאוד חברות רבות ברחבי העולם משתמשות באסטרטגיה זו כדי ליצור סביבת עבודה חיובית יותר. 

מתי וכיצד מתכננים יום כיף לעובדים?

יום כיף הוא יום חופש בתשלום מהעבודה. זהו יום חופש בתשלום עבור העובדים ליהנות, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לספק תמריץ לעובדים לעבוד קשה יותר.

ימי כיף מתוכננים בדרך כלל במהלך סוף השבוע או בחודשי הקיץ, כי אז לאנשים יש יותר חופש מהעבודה ופחות אחריות. עם זאת, חברות מסוימות משתמשות בהן כל השנה כדרך למשוך כישרונות חדשים ולשמור על העובדים הנוכחיים שלהן מאושרים.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ציוד לבתי הספר

חינוך הוא אחד מהמגזרים העסקיים החשובים בעולם. מוסדות רבים להשכלה גבוהה, מכוני מחקר ופיתוח וכו' מעורבים במגזר החינוך למטרות השכלה גבוהה. שוק הציוד לבית הספר

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved