סיור בשוק

יום כיף לעובדים שלך

לעובדים מגיע ליהנות מיום כיף. הם עובדים קשה, טורחים למען ההצלחה של העסק ועושים הרבה מאוד כדי לעבור את התקופה הקשה הזו בשלום. מה גם שחשוב לנו כל כך לשפר את האווירה, להרגיע את הרוחות ולהשרות במקום העבודה נינוחות ואווירה של חברות והדדיות. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה הינה באמצעות תכנון יום כיף לעובדים. יום כיף לעובדים יכול להיות מתוכנן בדרכים שונות, אך תמיד הוא נועד לספק חוויה מעצימה ולפנק את העובדים. כך שביום שאחרי הם יהיו יותר יעילים, יותר מרוצים וגם מחוברים יותר לעסק.

כיצד לתכנן יום כיף?

יש להבין כי תכנון נכון של יום כיף יתבצע בהתאמה מלאה לעובדים ולתחומי העניין שלהם. וזאת כדי להבטיח שהם ייהנו במהלך היום, וכי כל אחד מהעובדים ימצא את החוויות האהובות עליו ואת הפעילויות המתאימות לו. באופן כללי צריך להתאים את הפעילות לפי אופי העובדים ובהתאם למה שמעניין אותם. כך שהיום הכיף יענה על הצורך ועל הציפיות, ויפנק את העובדים עם יום מדהים ובלתי נשכח.

אפשרות מומלצת: סיור שוק

אחת האפשרויות המוצעות והמדהימות ביותר, שיכולה להתאים יותר מכל ליום כיף לקבוצת עובדים היא סיור בשוק התקווה או שווקים אחרים בתל אביב. סיור שוק מבצעים בשוק נבחר ומעניין, אשר מציע חוויות מיוחדות והיכרות עם נקודות עניין מיוחדות שכדאי ושווה להכיר. במהלך הסיור משלבים טעימות של מאכלים מאפיינים ולגימה של יינות מיוחדים במינם. סיור שוק מאפשר להכיר מקרוב את ההווי המקומי ואת הפן הקולינרי. את הדמויות המקומיות שאי אפשר שלא להכיר. מה גם שהוא יכלול סיפורים מרתקים וגם היסטוריה על השוק. כן, סיור שוק לעובדים הוא פעילות נהדרת ליום כיף לעובדים שלכם. פרגנו להם פעילות אטרקטיבית!

לעוד מידע בקרו באתר https://www.shukeat.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

טופס 250 תאונת עבודה
דיני עבודה
moshiko

טופס 250 תאונת עבודה

טופס 250 תאונת עבודה הינו טופס חשוב וחיוני, עבור כל אדם שעבר תאונת עבודה. מדובר למעשה על טופס של ביטוח לאומי, אשר מיועד עבור מקרים

קרא עוד»
כללי
moshiko

עורך דין הטרדה מינית

האיסור להטריד אדם בגלל מינו קיים בכל העולם. הטרדה יכולה לכלול "הטרדה מינית" או התקדמות מינית לא רצויה, בקשות להטבות מיניות והטרדות מילוליות או פיזיות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved