פירות וירקות למשרדים

זקוקים לאספקת פירות וירקות למשרדים?

בשנים האחרונות מקומות עבודה הבינו שהעובד הוא הנכס החשוב ביותר עבורם. בתוך כך נעשים מאמצים גדולים, לשיפור הרווחה של העובדים וזה כולל תוספות של פירות וירקות לצד הקפה, התה והמים שהיו נהוגים לאורך תקופה ארוכה.

הפירות והירקות, ממוקמים באזור פינת הקפה ומאפשרים לעובדים לגשת ולבחור פרי או ירק כרצונם. מעבר להיבטים של סיוע לעובדים לשמור על בריאותם, כפי שברור היום לכולם, יש פה גם אמירה של מקום העבודה שהוא שם אתה עובד במקום גבוה בסדר העדיפויות, והוא מוכן להשקיע בו כדי שיהיה לו טוב. ההשקעה הזו "חוזרת" למקום העבודה ולעיתים מקומות עבודה אף מגדילים לעשות ודואגים לחתוך ולעצב בצורה מסוימת ונעימה את ההגשה של הפירות והירקות.

בחירת הספק לאספקת פירות וירקות

בשונה מהזמנת ואספקת פירות וירקות לבתים פרטיים, כאשר אנו מזמינים פירות וירקות למשרד נרצה רמת שירות גבוהה יותר, שתבטיח את האיכות הגבוהה, שכן במשרד אין מי שיעסוק בלעבור ולברור את הפירות והירקות במידה וכך נדרש.

בהתאם חשוב מאוד לבחור ספק שיעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד של איכות, וכן שהסחורה שהוא מביא תהיה רעננה, טרייה ובשלל צבעים מושכים ומגרים את העין.

חשוב מאוד שהספק יוכל לעבוד בצורה דיגיטלית מלאה, ולמזער בכך את הצורך בעבודה אינטנסיבית מולו על מנת לוודא את התוצרים המבוקשים.

 

פירות וירקות תורמים לאווירה ולמצב הרוח של העובדים ובנוסף מהווים סוג של השלמה לפינת הקפה. לא כל העובדים שותים קפה, אבל אין ספק שכל העובדים אוכלים פירות או ירקות או שניהם גם יחד. זה אומר שגם פה יש הזדמנות לאינטראקציה של העובדים בינם ובין עצמם דבר התורם רבות לאווירה בחברה הוא לגיבוש הצוות במשרד.

אנשים חיפשו גם: אספקת תה למשרד

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved