איתור ספקים לייבוא מחו"ל

איתור ספקים לייבוא מחו"ל

ייבוא מחו"ל הינו עניין נפוץ במיוחד כיום, בייחוד בשל העלויות הנמוכות של ייבוא המוצרים לעומת קנייתם בארץ. כיום, אנשים רבים בוחרים לייבא מוצרים מחו"ל, ביניהם בעלי עסקים מצליחים. על מנת לייבא מוצרים מחו"ל, בייחוד בכמויות גדולות, יש לאתר תחילה ספקים. הרי לפניכם כל מה שחשוב לדעת על איתור ספקים לייבוא מחו"ל.

איתור הספק

כפי שצויין, ייבוא מחו"ל מתחיל באיתור הספק הרלוונטי לנו. אם יש לכם מעט קשרים בתעשייה, הרי שהרווחתם בתחום זה, שכן תוכלו להשתמש בשיטת "כדור השלג" ולהגיע מספקים אותם אתם מכירים לספקים אחרים במהירות ובקלות. אלה מביניכם שאין להם קשרים, יוכלו תמיד לאתר ספקים ב- 2 שיטות טובות ומומלצות: באינטרנט, או לחילופין באמצעות המלצות ממכרים.

  • אינטרנט – בכל הנוגע לאיתור ספקים באינטרנט, חשוב לזכור כי כיום, האינטרנט הינו אחד הכלים החזקים ביותר העומדים לרשותנו כמעט בכל תחום – איתור ספקים הוא אחד מהם. באמצעות האינטרנט, תוכלו לאתר ספקים מחו"ל ולשלוח להם בקשות להצעות מחיר. באופן זה, ניתן לבצע השוואה בין הספקים בקלות ובנוחות. לאחר קבלת הצעות המחיר מכל ספק, תוכלו לערוך עליו חיפוש מקיף באינטרנט, הכולל בין היתר חוות דעת וביקורות, ובאופן זה תוכלו לבחור את הספק הטוב ביותר עבורכם.
  • המלצות ממכרים – בכל הנוגע להמלצות ממכרים, חשוב מאוד להיעזר בהמלצות של מכרים שעוסקים בתחום הייבוא מחו"ל בלבד, שכן אנשים שאינם מבינים בתחום עשויים לגרום לכם ליותר נזק מתועלת. אם אתם מכירים אנשים מתחום המסחר או העסקים בחו"ל, תמיד תוכלו ליידע אותם בכך שהתחלתם לייבא מוצרים מחו"ל ושתשמחו לקבל שמות של ספקים. באופן זה, תוכלו להגיע לספקים אמינים וזולים בפשטות יחסית.

החשיבות של בחירת הספק הנכון

כפי שצויין, חשוב מאוד לערוך סקר מקיף על הספק ממנו אתם מזמינים את המוצרים, שכן ספק שאינו מקצועי דיו או כזה שידוע כאחד שלא עומד בהבטחות שלו, עלול לשבש לכם את כל ההליך ההזמנה, עניין שישבש את ייבוא המוצרים כגון מטבח, סלון או מזרון, הן בפן הכלכלי והן בפן של הזמן. וכידוע – זמן שווה כסף.

כיצד נבחר ספק איכותי?

הרי לפניכם מספר דברים שחשובים שיש לתת עליהם את הדעת בעת בחירת הספק:

  • זמני האספקה – יש לברר תחילה עם הספק מהם זמני האספקה שלו, ולבדוק שהוא אכן עומד בהם.
  • שירות הלקוחות – לכל הספקים קיים שירות לקוחות. רצוי לבדוק מהי מידת הזמינות והנגישות של שירות הלקוחות הזה בטרם אתם נכנסים לעסקים עם אותו ספק.
  • מחירי המוצרים.
  • איכות המוצרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *