איך לשפר את הביתנים שלכם בתערוכה ולבלוט על פני המתחרים

ביתנים לתערוכה

כנסים ותערוכות הן חלק בלתי נפרד מאירועי קידום מכירות. אלה נערכים בקניונים מדי יום, בחגים, עבור חבורת המשיקות מוצר חדש לאור או חברות אחרות המעוניינות לקדם מכירות. כך למשל אירוע הקומיקס השנתי יהיה מלא בדוכני מכירות, לפני הוולנטיין תהיו בטוחים שיהיו כמה וכמה נקודות בארץ שיעשו תערוכה עם ספקים שונים המציגים את הסחורות שלכם עבור בעלי החנויות וכמובן גם בקניונים תוכלו לראות קידומי מכירות באמצעות ביתנים לתערוכות קטנות בנישות שונות.

מה חשוב שיהיה בביתן שלנו בתערוכה?

על מנת להקים דוכן מוצלח אתם צריכים לוודא שאתם מנצלים היטב את השטח שלכם. אתם רוצים לנסות לנצל גם שטח נוסף, אולי אפילו על ידי תחימת הרצפה באמצעות טפט. אתם רוצים שהדוכן יהיה ממותג ויכלול את שם/לוגו העסק. אפשר לנצל את הביתן עצמו לקידום המכירות באמצעות הצגת תמונות המוצרים ותמונות הממחישות את היתרונות שבשימוש בהם, כמו גם להדפיס על הביתנים טקסטים המציגים מבצע מיוחד, משפט הנעה לפעולה או איזה סלוגן מנצח.

כיצד ניתן לשדרג את הביתן כדי למשוך תשומת לב חיובי?

יש הרבה סוגים של ביתנים לתערוכות ושילובים שונים שניתן לעשות בדוכן שלנו. כדאי להשתמש ברול אפ פרסומי ממותג שיהווה עוד מסר פרסומי או מבצע שיכול למשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים. ניתן כמובן להשתמש במיצגי פופ-אפ לקידום מכירות בתוך שטח הדוכן שלכם. כמובן שגם צורת הדוכן משמעותית לאזור שבו אתם נמצאים ונוחות של האנשים במקום. ניתן לעתים להוסיף איים בתוך שטח הביתן שלכם בתערוכה למיצגים שונים או כעמדות מכירה שונות שלכל אחד יש עובד.

דה בסט – כל מה שאתם צריכים לכנסים וקידום מכירות:

דה בסט מתמחה בתפאורה, ביתנים וציונים לכנסים ואירועים שונים. תוכלו למצוא דוכנים מתקפלים, להזמין דוכנים בעיצוב אישי, דוכנים לבנייה קבועה, שירותי מיתוג אירועים, השכרת ריהוט לאירועים ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *