מתנות סוף שנה לעובדים שיעלו חיוך לכולם!

מתנות סוף שנה לעובדים שיעלו חיוך לכולם!

לקראת סוף השנה מעסיקים רבים מעניקים מתנות שונות לעובדים שלהם. אם אתם מחפשים מתנות סוף שנה לעובדים שיעלו חיוך לכולם הרי שעומדות בפניכם כמה אפשרויות למתנות שמאוד יתאימו לעובדים שלכם. לצד המתנות המסורתיות יותר כמו סירים, כלי מטבח או ערכת פיקניק, תוכלו להעניק לעובדים שלכם גם מתנות אומנותיות ושונות – כמו למשל חולצות עם הדפסי קריקטורה של העובדים, כובעי גרפיטי, תיק גרפיטי או ציוד ספורט עם שם העובד, או עם משפט רלוונטי. 

מתנות טיפוסיות

תמיד תוכלו להעניק לעובדים שלכם מתנות טיפוסיות ומסורתיות יותר כמו למשל סט סירים, סט מפות, ערכת יציאה לפיקניק או שמשייה מתקפלת להצלה בים. אלו מתנות נחמדות ושימושיות אולם אלו גם מתנות שלחלק גדול מאיתנו יש כמה וכמה שכבר שוכבים במחסן משום שכל שנה מקבלים את אותן המתנות ואין בהכרח מקום לאחסן אותן. 

מתנות מדליקות ולא טיפוסיות 

ולכן לצד המתנות הטיפוסיות תוכלו להעניק לעובדים שלכם מתנות מסוג אחר, שגם תופסות הרבה פחות מקום, ושהן גם בסגנון אחר ובאווירה אחרת. אחת האפשרויות בהקשר הזה היא להעניק לכל אחד מהעובדים שלכם כובע גרפיטי. על גבי הכובע ישנו הדפס גרפיטי, אפשרי גם לשלב הדפס מנצנץ שעמיד מאוד בכביסה.

כובעי גרפיטי מודפסים יכולים להגיע עם שמות בשפות שונות, ככובעי גרב לעונת החורף, עם שילוב של גרפיטי זוהרו גם עם הדפסה איכותית של תמונות על גבי הכובעים – ניתן למצוא מבחר כובעי גרפיטי אצל מג'יק בן.

עומדות בפניכם כמה וכמה אפשרויות כדי להעניק לעובדים שלכם מתנות מדליקות ושימושיות לקראת סוף השנה. כדי להכניס מעט פלפל וצבע למתנות השגרתיות של הסירים והמחבתות תוכלו גם לבחור במתנות מדליקות וצבעוניות כמו כובעי גרב, חולצות עם קריקטורות ומגוון רחב של אפשרויות.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מימון לעסקים
טיפים לעסקים
moshiko

אימון עסקי – יקדם את העסק שלך

האימון העסקי מבוסס על האימון האישי. בעוד שאימון אישי מטרתו להתמקד במטרה אחת או יותר החשובות למתאמן הרי שבאימון עסקי העסק עצמו או הארגון עוברים

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved