תמרוץ עובדים

תמרוץ עובדים איך עושים זאת נכון

כל בעל עסק נתקל בשלב כזה או אחר בשאלה – כיצד לתמרץ את העובדים שלו בצורה הנכונה והיעילה ביותר? אומנם נכון כי ישנם עובדים שמוכנים לתת את כל הלב שלהם עבור העסק, אך הרוב פשוט מגיעים לעבודה, מעבירים כמה שעות עם הקולגות שלהם ובסוף היום חוזרים הביתה, מתוך הציפיה לתלוש השכר שלהם. על מנת לגדיל את המוטיבציה של העובדים, לספק להם תמריצים לעמוד ביעדים וכמובן לגרום להם ליהנות מהעבודה שלהם, יש צורך לחשוב על מתנות מתגמלות במיוחד. אומנם ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים של מתנות שונות שיכולות לספק את הפתרון לבעיה, אך חשוב לבחור במתנות איכותיות וברמה הגבוהה ביותר, על מנת להעלות את המוטיבציה של העובדים שלכם.

תמרוץ עובדים – טיפים שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב לזכור כי בסופו של יום, כל עובד הוא בן אדם, שמעוניין שיתנהגו אליו בצורה מכבדת. לכן חשוב להקפיד על יחסי עבודה נעימים ואדיבים וסביבת עבודה שכיף להיות בה. מעבר לכך, על מנת לגרום לעובדים לשבור את היעדים שלהם, להגיע לתוצאות מופלאות ולהפתיע אתכם ביכולות שלהם, יש צורך לחשוב על שיטה יעילה ופשוטה יחסית, שתעודד את העובדים להגיע לגבהים חדשים. ניתן למשל לספק תמריצים לעובדים בדמות מתנות שונות, כאשר כל מתנה תצריך הגעה ליעד מסוים. יעדים נמוכים יחסית, יתוגמלו במתנות יותר בסיסיות, למשל כרטיס לסרט או ארוחת בוקר בבית קפה, בעוד שהיעדים הגבוהים יותר, יתוגמלו במתנות משמעותיות יותר. חשוב לבחור במתנות שיתאימו לאופי ולגיל של העובדים, על מנת להבטיח את רמת האטרקטיביות שלהן בעיניהם.

לסיכום, תמרוץ עובדים חייב להתבצע בצורה נכונה ונבונה, על מנת לאפשר לעובדים להגיע למקסימום שלהם, מתוך הציפיה לזכות במתנה משתלמת ושווה במיוחד.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved