לוח זכוכית מחיק – למה הוא מועיל?

הרעיון של לוחות זכוכית מחיקים הוא להקל על אנשים ליצור תוכן. לוח הזכוכית הוא טכנולוגיה חדשה שניתן להעתיק ולשכפל בקלות כדי ליצור מוצר או שירות ייחודי.

לוח זכוכית מחיק (EGB) הוא לוח מתכת שניתן להשתמש בו לאחסון וארגון מידע. הוא עשוי מחומר איכותי ועמיד כמו עץ או פלסטיק. זה יכול לשמש כארון אחסון למסמכים, תמונות ופריטים אחרים. EGBs  פופולאריים בקרב עסקים מכיוון שניתן להעביר אותם בקלות ברחבי המשרד תוך שהם עדיין מושכים מבחינה ויזואלית. הם גם שימושיים מאוד באחסון מסמכים וקבצים חשובים.

פאנל זכוכית הוא סוג של תצוגה, עם שכבה שקופה המאפשרת למשתמש לראות דרכה. זהו חלופה לפאנלים רגילים של LCD בכך שהוא יכול לשמש כמסך או חלון.

G-Glass  היא טכנולוגיה חדשה המאפשרת למשתמשים לקבל חלון לביתם. זה אפשרי בשל העובדה שהוא עשוי מזכוכית מחיקה.

הרעיון של לוח זכוכית מחיק נדון לראשונה בתחילת המאה ה-20. הקונספט זכה לתחייה מאוחר יותר במהלך שנות ה-80, כאשר מספר לוחות זכוכית נוצרו על ידי נאס"א כדי להציג תמונות על פני הירח. לוח זכוכית הוא טכנולוגיה שניתן להחליף בקלות בלוח מחיק. לוח הזכוכית מהווה פריצת דרך טכנולוגית בתחום ההדפסה ללא נייר.

איך בוחרים לוח זכוכית ומה היתרונות שלו? 

לוח הזכוכית הרגיש לעידן יכול לשמש חברה לחיסכון בעלויות תחזוקה ושיפור תדמית החברה. לוח הזכוכית הוא מדיום רב תכליתי ועמיד שניתן להשתמש בו ליצירת כל מיני יצירות אמנות. 

הפאנל, העשוי מזכוכית, יכול לשמש ליצירת תמונות, רישומים ושאר יצירות אמנות.לוח זכוכית הניתן למחיקה וליישם מחדש מספר פעמים נקרא לוח זכוכית מחיק. היתרונות של לוח זכוכית מחיק הם בכך שהוא אינו נשרט בקלות ואינו דורש תחזוקה.

להשיג באתר: https://onlyboards.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מופע קרקס ליום גיבוש

מופע הקרקס הוא סוג של בידור שניתן להשתמש בו לגיבוש עובדים. מופע קרקס הוא צורה נפוצה של יום אימונים במקום העבודה. מטרת מופע הקרקס הזה

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved