מחפשים לתרום לעמותה? כך תוודאו שלא נפלתם בפח

עמותת איילים

תרומה היא פעולה שהיא חלק בלתי נפרד מהתורה של העם היהודי. אנו מחונכים ללמוד כי תרומה כוחה להעביר את רוע הגזירה, ועם ישראל מאוד בולט עם רשימה ארוכה של מקומות שנותנים ומעניקים תרומה וצדקה. איל יודעים כי הכסף שאותו רוצים להעביר אכן מגיע אל דם שזקוק לכך? הנה כמה עיקרים חשובים שיסייעו לכל אדם לתת מכספו ומזמנו כדאי להעניק לכל מי שזקוק לכך.

למה זה חשוב לתרום?

אם נשים בצד לרגע את העובדה כי תרומה היא אקט חשוב שנועד לעזור לאדם אחר, נראה כי לא מעט בעלי עסקים פועלים עם ביצוע של תרומה באופן עקבי וקבוע כי הם יודעים שהם נהנים מהחדרים והטבות מס בכל פעם בה הם תורמים לעמותות באופן מתועד ורשמי. מלבד הדבר המאוד פרגמטי הזה, ביצוע של תרומה היא פעולה שפשוט עושה טוב להרבה מאוד אנשים שלא יכולים להמשיך ולהביט מנגד כאשר הם רואים כיצד אחרים סובלים עם חיים שיכולים להיות לא פשוטים ואף מאוד מורכבים עבור לא מעט אנשים שקופים.

למי כדאי לתרום?

ההתלבטות הכי גדולה אולי היא לאיזו עמותה בסופו של יום הכי כדאי לתרום. עמותות רשומות הן דבר שקל לבדוק, וכך יש רשימה של עמותות מוכרות יותר ומוכרות פחות, כמו עמותת איילים, עמותת פתחון לב, עמותת לתת ועוד הרבה מאוד עמותות שעבורן כל תרומה עושה הבדל גדול לטובה. אם הזכרנו את העמותות הנ"ל, נרצה להדגיש כיצד פועלת עמותת איילים, ולספר כי מדובר בעמותה שמטרתה ליישב אזורים בפריפריה ובלוד, והיא עושה בעיקר באמצעות כפרי סטודנטים.

איך תורמים עוד היום?

ביצוע של תרומה הוא אקט שכבר מאוד פשוט לעשותו בשל העובדה כי האינטרנט פתח את הדרך עבור תרומה מהירה לכל דיכפין. זה אומר כי עמותות טורחות עם יצירה של דרכי העברת כסף הרבה יותר נוחות, עם תרומה שנעשית דרך כרטיס האשראי או בעזרת העברה על ידי כניסה לאתר של אותה עמותה שלה רוצים לתרום, שם יש מנגנון ממוחשב שאיתו קל להתקדם ולתרום לפי סכומים נקובים או שרושמים סכום נוח לתשלום שם.

למי תורמים? זו כבר העדפה אישית שלפיה כל אחד חופשי לתרום, עם תרומה לילדים בסיכון, תרומה לעמותות שפועלות בתחום הסרטן, עמותות שפועלות בתחומים רבים ועמותות שמסייעות למשפחות במצוקה. אם התחברתם לפועלה של עמותת איילים, או אם אתם מרגישים מחוברים לעשייה של עמותות למען צער בעלי חיים, הרי שאתם כבר יודעים מיהי העמותה שתקבל מכם תרומה השנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *