איך מפיקים אירוע חברה?

אירוע חברה

כל חברה או ארגון המכבדים את עצמם, מארגנים אחת לכמה חודשים אירוע חברה. בפוסט הבא בחרנו לעשות לכם קצת סדר במטרה שתוכלו להפיק את האירוע הבא שלכם על הצד הטוב ביותר.

שלב ראשון מה מטרת האירוע?

ובכן, יש כל מיני סוגים של אירועי חברה כמו למשל אירוע חברה שהמטרה שלו לגבש את העובדים. באירוע כזה, ראשית יש לחשוב על קונספט מנצח, ולאחר מכן על התוכן המעשיר שנכניס כמו סדנא מגבשת, הרצאה מעניינת, משהו שיאפשר לנו לשבור את השגרה הקבוע שבה העובדים שלנו נמצאים.

אירוע גיבוש לעובדי החברה יכול להיות בתוך אולם סגור או במקום פתוח בחיק הטבע. כשמדובר באירוע בסדר גודל גדול, כדאי להיעזר בחברת הפקות המתמחה בהפקת אירועים מהסוג הזה. סוג נוסף של אירועי חברה הוא כנסים. כאן לרוב מדובר במשהו מאוד מקצועי ומסודר, לכן חשוב לשים לב לתוכנית המדויקת, ללוח הזמנים, לכמות המשתתפים ולהתאים את הלוקיישן בצורה נכונה. יש גם אירועי חברה למטרה של שיווק, פרסום ומכירה, השקה של מוצר חדש או שירות שאנחנו רוצים להוציא החוצה ועוד. ברגע שנבין את המטרה של האירוע שלנו, יהיה לנו הרבה יותר קל להפיק אותו.

שלב שני מיקום, יום ושעה

כעת נשאר לכם לבחור מיקום מתאים לאירוע שלכם. כאמור, את המיקום מתאימים למטרה של האירוע ולא להיפך. יש אינספור אפשרויות לקיום של אירועי חברה החל מאולמות המיועדים לאירועים עסקיים, דרך חדרי בריחה המיועדים לאירועי גיבוש ועד אירוע בחיק הטבע. שימו לב לכמות המוזמנים. אתם לא רוצים שיהיה צפוף מדי וגם לא שיהיה יותר מדי מרחב.

שלב שלישי תכנית ולוח זמנים

זה הזמן לבנות את התוכנית, לבחור מרצה או סדנא, פעילות מגבשת או כל דבר אחר שעולה לכם בראש. הסתבכתם? תמיד תוכלו להתייעץ עם מפיקי אירועים עסקיים. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *