האם משתלם לקנות רכבים חסכוניים לעובדים?

רכבים חסכוניים לעובדים

בעידן של ימינו יש לא מעט תנאים שהעובדים במפעלים, בחברות ובמשרדים שונים מצפים להם. אחד מאותם תנאים זה לקבל רכב מהעבודה, ולכן אפשר להבין אותך, המנהל, אם אתה תוהה איזה סוג רכבים כדאי לך לקנות. ראשית, חשוב לדעת שכאשר אתה קונה מספר רב של רכבים ממקום מסוים אתה יכול לקבל הנחה כמובן על כל רכב, ושנית, שווה להשקיע ולבדוק מה יש לשוק של ימינו להציע לך ולעובדים שלך.

היתרונות של רכב חסכוני

אחד מהדברים שכדאי לך לבדוק לעומק זה את האופציה של רכישת רכבים חסכוניים, כי הרכבים האלה יכולים בסופו של דבר להקטין את הוצאות העסק של נסיעות העובדים. הרכבים החסכוניים אומנם לעיתים עולים קצת יותר מאחרים, אך כשעושים את החישוב לאורך שנים רואים שזה בהחלט יוצא יותר משתלם. יתרון נוסף שיש לרכבים כאלה זו העובדה שהם הרבה פחות מזהמים, וזה יכול להיות מסר אידיאולוגי חשוב שתעביר לעובדים שלך.

electric-car-734573_640

נסיעת המבחן שלך

אם חשבת לרגע לקנות לעובדים רכבים מבלי שתבדוק אותם בעצמך, כדאי שתדע שזה לא מומלץ. חשוב לקחת את הרכב לנסיעת מבחן ואם אתה יכול הזמן גם את אחד העובדים לנסות את הרכב. זה שאומרים לך לגבי רכב מסוים שהוא חסכוני בדלק והרבה פחות מזהם זה טוב ויפה, אך כדאי לבדוק האם:

  • נוח לנהוג בו?

  • האם הרכב מספיק בטיחותי?

  • האם העיצוב שלו מרשים?

את כל הדברים האלה כדאי לך לבדוק כשאתה קונה רכבים וזה לא משנה אם מדובר על רכב לשימוש פרטי או על מספר רכבים לשימוש החברה. לכן חשוב לצאת לנסיעת מבחן ורק אחר כך להחליט איזה רכב רוכשים.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

תגובה אחת בנושא “האם משתלם לקנות רכבים חסכוניים לעובדים?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *