שילוב בין עבודה קלילה למאתגרת? זה אפשרי!

שילוב בין עבודה קלילה למאתגרת_ זה אפשרי

הדרך ליהנות מעבודה זמנית היא למצוא תחום שבו ניתן להביא לידי ביטוי את הכישרון האישי. היתרון הוא אתגר שמגביר את המוטיבציה, כמו גם השתלבות מהירה בענפים מבוקשים. הנה כל הפרטים

העבודה ממלאת חלק גדול מחיינו ואין פלא שהיא משפיעה על מצב הרוח, על הדימוי העצמי ועל תחושת הביטחון. עם זאת, יש תקופות בחיים שבהן מתאים לנו למצוא עבודות קלילות בלי התחייבות: עבודות כאלה יכולות לענות על הדרישות שלנו במהלך הלימודים, לעזור לנו להגדיל את ההכנסה הפנויה לזמן קצוב או לחילופין לשמש אותנו לכמה חודשים לפני נסיעה ארוכה לחו"ל.

עם זאת, עצם העובדה שמדובר במשרה קלילה לא חייבת לבוא על חשבון האתגר האישי. עבודה קלילה ומאתגרת תעניק לנו מוטיבציה ותסייע לנו להתמודד עם השעות הקשות. לכן, השאלה היחידה היא באיזה תחומים דרושים אנשים שיכולים למלא תפקידים כאלה ומה מאפיין כל אחד מהם.

מכירות ושירות לקוחות: אין תחליף ליחסי אנוש

כל התחום של משאבי אנוש קלאסי עבור גברים ונשים שמחפשים לשלב בין עבודה קלילה ומאתגרת. מצד אחד, תהליך ההכשרה לעבודה במוקד שירות לקוחות הוא מהיר וכבר תוך כמה ימים אפשר להתחיל לענות לטלפונים ולקבל קהל. מנגד, האתגר בהתמודדות עם לקוחות הוא יום יומי ואין אף רגע דל.

בתחום המכירות יש לעבודות קלילות ומאתגרות יתרון נוסף: תגמול לפי ביצועים. בפועל זה אומר שנוכל להרוויח סכומי כסף גבוהים בתוך זמן קצר, בלי להתחייב להכשרה ארוכה ותוך כדי שאנחנו ממשיכים ללמוד על טבע האדם. אם נרצה להפוך את זה לקריירה, נוכל לאחר מכן לנצל את הניסיון על מנת להציע את עצמנו לתפקידים בכירים בענפי השיווק והפרסום.

יש גם משרות שמשלבות בין מכירות ושירות לקוחות. אלו עבודות מבוקשות אצל חברות גדולות ומהן ניתן להגיע בקלות יחסית לתפקידים של מנהלי מחלקות.

אבטחה: למי שמחפש עבודה עם אופק

עוד תחום שבו ניתן להשתלב בעבודה קלילה אך מאתגרת הוא האבטחה. התחום מתאים לגברים ונשים בגילאים שונים, הוא אידיאלי עבור מי שמחפש עבודה עם אופק יציב וניתן למצוא בו משרות פנויות בסקטור הציבורי והפרטי. כמו כן, עבודה בתחום האבטחה קורצת מאוד לחיילים משוחררים ולצעירים שהם קהל היעד העיקרי של משרות קלילות ומאתגרות.

בתוך התחום הספציפי של אבטחה יש משרות שונות שמציעות את השילוב הנדרש בין קלילות, הסמכה מהירה ואתגר. התנאי היחיד הוא בדרך כלל אחזקת רישיון והוצאת תעודת יושר ממשטרת ישראל, אך בכל מקרה ניתן לברר מראש על תנאי הקבלה.

בסופו של דבר, גם בעבודה זמנית השאיפה היא למצוא תחום שבו הכישרון האישי בא לידי ביטוי בצורה המובהקת ביותר. יחד עם ניצול הכישרון מגיע גם האתגר והשמיים הם הגבול עבור מי שמשכיל להתמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *