כך תבחר טלפון נייד לעובדים שלך

טלפון נייד לעובדים

כשמקימים עסק חדש צריך לחשוב, בין היתר, על תנאי העבודה שהעובדים מצפים להם. אם בעבר העניין היה להגיע בשעה מסוימת ולא לעבוד עד אחרי שעה כזו או אחרת, הרי שהיום העובדים מצפים לתנאים נוספים. עובד שתיתן לו גלקסי 6 יהיה הרבה יותר מרוצה מעובד שתיתן לו טלפון ישן שאפילו אין לו חיבור לאינטרנט, ולכן כדאי לך להתייחס לכך ברצינות. ממש כפי שיש עובדים שתיתן להם רכב מהעבודה כך צריכים להיות גם עובדים שיקבלו ממך ומהחברה שאתה מנהל את הטלפון הכי חדיש שיש.

גלקסי 6

בחירת הטלפון שיתאים לרוב העובדים

ככל שיש לך יותר עובדים כך יהיה יותר קשה לבחור את המכשיר שכולם ייצאו מרוצים ממנו, וזה טבעי. לכן כדאי שבעת בחירת הנייד לעובדים תיקח בחשבון נתונים רלוונטיים כמו

  • מה המחיר של הנייד שאתה חושב לקנות?

  • מה הגודל שלו?

  • האם הנתונים שלו מספיק טובים?

  • האם יש חוות דעת טובות לגבי המכשיר?

כל הדברים האלה יעזרו לך לבחור בין גלקסי 6, אייפון 6 ועוד הרבה מכשירים אחרים שבוודאי יכולים לבוא בחשבון. מה שבטוח זה שאתה צריך לראות לנגד עיניך לא רק את ההוצאה הכלכלית על רכישת המכשירים האלה, אלא גם את העובדים עצמם כי המטרה היא לתת להם תנאי עבודה טובים.

איפה כדאי לקנות את המכשיר?

אחרי שתבחר איזה מכשיר אתה רוצה לקנות לעובדים, יהיה עליך להחליט איפה אתה רוכש אותו. תמיד יש מקומות שבהם הרכישה תהייה זולה יותר לעומת מקומות אחרי , כך שכדאי להשוות מחירים. בנוסף, במידה ואתה רוכש מספר רב של טלפונים ניידים בדרך כלל תוכל לקבל הנחה על כל מכשיר כך שזה כדאי.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

תגובה אחת בנושא “כך תבחר טלפון נייד לעובדים שלך”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *