מצגת עסקית

מצגת עסקית – איך יוצרים מצגת בצורה נכונה

ישנם לא מעט מקרים, בהם עלינו לכתוב מצגת לעסק אותה אנחנו אמורים להציג בפני קהלים שונים ומגוונים. מדובר על מצגת הכוללת מידע אודות העסק, המוצרים והשירותים שהוא מציע, זו יכולה להיות מצגת פרטנית על מוצר או שירות מסוים, וזו יכולה להיות מצגת כללית יותר, על העסק כולו. 

השאלה הנשאלת היא, כיצד אנחנו יוצרים מצגת בצורה נכונה, על מנת שנוכל להציג אותה בפני הקהל שלנו, בין אם מדובר על קהל פנימי, כלומר, עובדים או אנשי צוות אחרים, מנהלים וכדומה, או בפני קהל חיצוני, למשל, משקיעים, שותפים פוטנציאליים, לקוחות ועוד. 

בעיקרון, הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא לדעת מי הקהל שלנו, מה הוא מצפה לקבל מאיתנו ואיך אנחנו יכולים לספק לו את זה. הפרטים האלה חשובים, מאחר ורק כך אנחנו יכולים לדעת איך לבנות מצגת עסקית בצורה נכונה, באופן שישרת את המטרה שלנו ויספק את כל התשובות והמענה. 

לפני שנסביר מספר נקודות בהקשר של בניית מצגת עסקית, חשוב להדגיש, אם המצגת כוללת הרצאה, אז עלינו לדעת גם לבנות אותה, באופן שתשלים את המצגת ותספק מידע נוסף לצופים. 

כיצד יוצרים מצגת בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים להבין שהקהל מצפה מאיתנו לקבל מצגת שתספק לו את כל התשובות בצורה ברורה, תמציתית, והכי חשוב אמינה. אנחנו צריכים לדעת לספק את המידע הרלוונטי בצורה נכונה, באופן שכל מי שיצפה במצגת יקבל בדיוק את מה שהוא צריך. 

שנית, אנחנו צריכים שהמצגת תהיה בנויה בצורה יפה, מעוצבת בצורה ברורה, באופן שהצופים בה, לא יצטרכו לעבוד קשה מדי בשביל להבין מה אנחנו רוצים להציג בפניהם. 

שלישית, המידע חייב להיות מגובה בנתונים ועובדות, מבוסס על סדר לוגי נכון ואמיתי.

המידע באדיבות טרגו ייעוץ

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ספירת מלאי

ענף הקמעונאות עבר שינויים טכנולוגיים אדירים בעשורים האחרונים. הופעת המסחר האלקטרוני ואתרי קמעונאות מקוונים, דחפה חברות קמעונאיות לאמץ טכנולוגיה. עם זאת, חברות מעטות עדיין משתמשות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved