מימון לעסקים

אימון עסקי – יקדם את העסק שלך

האימון העסקי מבוסס על האימון האישי. בעוד שאימון אישי מטרתו להתמקד במטרה אחת או יותר החשובות למתאמן הרי שבאימון עסקי העסק עצמו או הארגון עוברים תהליך של אימון שהוא יקדם את העסק שלך, להשגת מטרות עסקיות בתוך הארגון עצמו.

כיצד מתבצע תהליך אימון עסקי

בתהליך של אימון עסקי העסק המתאמן מציב לעצמו את מצב העולם אליו הוא שואף להגיע, תוך חקירה ובדיקת של מה מונע ממנו להגיע למצב שבו אותה תמונה אכן מתממשת במציאות. יש מצבים שבהם החסמים נובעים מסיבות אישיות של העובדים למשל,  וגם בכך  מטפל האימון העסקי. אולם בתהליך של אימון עסקי מי שנמצא במוקד המטרה הוא העסק ולא החיים האישיים. במצבים שבהם העסק נדרש לשנס מותניים ולהתייעל או במצבים שבהם עולה הצורך לבצע רה-ארגון של כוח האדם או רה-ארגון של החברה, הרי שאימון עסקי הוא בעל תועלת רבה. 

לתיאום פגישה עם מאמנת עסקית >>>

שיתופי פעולה בין עובדים לבין מנהלים

כאשר העסק או הארגון נדרשים להגביר את מידת שיתוף הפעולה בין העובדים לבין ראשני הצוות והמנהלים, כדי למשל לצלוח בצורה טובה מיזוג או כדי לדחוף קדימה השקה של מוצר חדש או של מחלקה חדשה, הרי שכאן נכנס לתמונה האימון העסקי. זה לא קל להגביר את שיתוף הפעולה בין העובדים לבין המנהלים והאימון העסקי מקנה לעובדים כלי אימון פרקטיים.

אימון אישי למנהל או אימון עסקי לעסק? 

תהליך אימון עסקי הוא מבוסס וממוקד קבוצה. לרוב קבוצה של עובדים או קבוצה של מנהלים. האימון האישי הוא פרטני מול הפרט הבודד שרוצה לשנות משהו בחייו או להגשים מטרה ספציפית, ולכן אלו שני תהליכי אימון שונים שבהחלט ניתן לשלבם ביחס למתאמן. 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved