מוצרים ממותגים

מוצרים ממותגים

מוצרים ממותגים, מתייחסים למוצרים בודדים של חברה והם הבסיס לעולם המותג שלה. הם נמצאים ברמת ההיררכיה הנמוכה והמפורטת ביותר של ארכיטקטורת המותג. דוגמאות למותגי מוצרים ידועים הם קוקה קולה, נוטלה ואריאל.

מוצרים ממותגים 

לעתים, יש מספר רב של מוצרים ממותגים בתוך ארגון. למען ניהול מותג יעיל, הם משולבים לעתים, במותג גג או במערכת משפחתית של מותגים (כמו ביוניליוור). ניהול פרטני של מותגי המוצרים הנפרדים הוא גם אפשרות, אבל זה דורש יותר משאבים.

תפקידו העיקרי של מותג 

תפקידו העיקרי של מוצר ממותג, הוא להשפיע ולפשט את החלטת הקנייה של הצרכן בנקודת המכירה. זה נעשה באמצעות מיקום ברור בכל נקודות המגע הרלוונטיות של המותג, כמו גם מראה מוכר וקודים חד משמעיים (כמו עם לוגואים וצבעים) שנשארים זהים לאורך פרקי זמן ארוכים. 

הלקוח, מוצא אוריינטציה ונותן אמון במותג, מה שעלול לגרום לרוב לעליית מחיר משמעותית. זו, כאמור, לטובתכם ואתם גרמתם ללקוח לרצות לשלם יותר או יותר נכון, לא לפחד לשלם יותר על מוצר מסוים.

אסטרטגיית מיתוג מוצרים 

על פי אתר סטיקס, מותג-אסטרטגי בא לידי ביטוי בדרישה לתת למותג שאותו הלקוח יכול לזהות בקלות לפרוח. רק כשזה ייעשה בהצלחה, זה יתבטא בהגדלת המכירות דרך המותג.

הרמה הגבוהה ביותר של פיתוח מוצר ממותג, מושגת כאשר יש לו רלוונטיות מעבר למגזר העסקי שלו וכשהוא הופך לאיקוני. מותגי המוצרים החזקים, מפעילים משיכה כה עצומה שלקוחות אפילו יעקבו אחריהם ברשתות השונות כדי לצרוך אותם.

אז כמובן שיש חשיבות רבה במוצרים שהודבקה להם מיתוג טוב ויעיל, כזה שיוכל להרים אותם ולהביא אותם אל הלקוחות בצורה שהם יעריכו ויכבדו. זה כמובן דורש מאמץ, אך בעתיד זה ישתלם לכם מאוד.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved