תרומה עם משמעות: שווה להכיר את עמותת איילים

עמותת איילים

מתכוונים להירשם  ללימודים באקדמיה השנה? יש לכם הזדמנות ייחודית ללמוד ולבצע עשייה חברתית משמעותית. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים.

כשמגיעים לאקדמיה, בין אם זה לאוניברסיטה או מכללה, עומדים  בפנינו שלוש מטרות עיקריות, בדרך כלל. מטרה ראשונה היא כמובן ללמוד ולצאת מהלימודים עם תואר או תעודה, מטרה שנייה לרכוש חברים, חברות, לצבור איתם חוויות שונות. מטרה שלישית, לעשות משהו משמעותי במהלך הלימודים, כלומר, משהו חברתי, בעל עומק, בעל רעיון.

אם רוצים לשלב בין השלושה בצורה אפקטיבית וליהנות מחוויה יוצאת דופן שלא ניתן למצוא בכל מקום, חוויה מעשירה ומיוחדת, אזי כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להכיר את עמותת איילים ולהצטרף אל אחד מהמיזמים שלה. במאמר זה אנחנו נציג בפניכם את העמותה ואת אחד ממייסדיה מתן דהן, זאת בשביל שתוכלו לדעת מי עומד מאחורי הרעיון המרשים שלה. לפני שנספר לכם בקצרה על עמותת איילים, חשוב לומר, אם אתם נרשמים לאוניברסיטה או למכללה, אל תוותרו על ההזדמנות שלכם לחוות חוויות ייחודיות, שונות, חוויות שלא יחזרו ולא תהיה לכם אפשרות לחוות שנית. תנצלו את תקופת הלימודים שלכם, עד הסוף.

מהי עמותת איילים?

עמותה זו הוקמה על ידי מתן דהן ודני גליקסברג בתחילת שנות האלפיים מתוך כוונה להקים כפרי סטודנטים במקומות בהם אין הרבה התיישבות ויש צורך באנשים צעירים, מסורים ומחויבים שרוצים לעזור לאוכלוסיות המקומיות. השניים רכשו קרוואנים בכספי מענק השחרור שלהם, וכך החלו להקים יישוב, שהפך לכפר סטודנטים, מתוך כוונה למשוך לשם צעירים שלומדים באזור, יתגוררו במקום ובתמורה לשכר דירה נמוך, יעשו מחויבויות חברתיות שונות.

כיום יש לעמותה כפרים בנגב, בלוד ובגליל, הצעירים נהנים משכר דירה נמוך, איכות חיים גבוהה, חיי חברה ותרבות, ובתמורה עם עוזרים לאוכלוסיות באזור, ילדים, קשישים, וקבוצות אחרות שזקוקות לעזרתם, כך מציין מתן דהן. עם השנים, העמותה גם יצרה קשרים עם מוסדות שלטון שונים, ארגונים גדולים וחשובים, וכך היא התפתחה ולכן יש לה היום הרבה יותר אפשרויות להציע לקהל שמבקש להתגורר בכפרים שלה. כולם נהנים מזה ומרוויחים מכך.

עמותת איילים היא חלק בלתי נפרד מהחיים הסטודנטיאליים של רבים, ועל כן, מוטב להכיר אותה לעומק ואף לקחת חלק בשלל הפרויקטים השונים שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *