אטרקציות לאירועי חברות - המלצות מקוריות

אטרקציות לאירועי חברות – המלצות מקוריות

כדי לארגן אטרקציה מתאימה ומעניינת לאירועי חברה צריך כשרון ומעבר לזה, לקחת בחשבון כמה גורמים. 

אירועי חברה נועדו להשיג מטרה מסוימת. המטרה היא בדרך כלל לגבש את העובדים ולאפשר להם להכיר אחד את השני לא על ידי עבודה. 

הגיבוש אמור להיות מעניין, יוצר עניין וסוחף. לצורך כך ישנן חברות שלמות שמציעות שירותי אטרקציות לאירועים חברות כמו חברות הייטק וראיית חשבון ואחרות.

כדי שהאטרקציה תצליח היא צריכה להיות יצירתית ולתפוס את כולם ביחד. אז אם אתם אחראיים על ארגון האירוע, איך תעשו את זה נכון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אטרקציות לאירועי חברה:

כאשר אתם מחפשים אטרקציה לעובדי החברה שלכם, כדאי לשים לב מה מעניין את העובדים, על מה הם מדברים ואלו דברים יגרמו להם סקרנות.

יש חברות שמציעות אטרקציות בסגנון פתרון אתגרים משותף. הרעיון הוא לקחת את כל קבוצת העובדים או לחלק את העובדים לקבוצות ולנסות לפתור ביחד אתגרים כאלו ואחרים. האטרקציה הזו מאפשרת לכל אחד לראות את קו המחשבה שלו עצמו ואת דפוסי ההתנהגות כפי שהם משתקפים מהמשחק.

אטרקציות נוספות מעניינות הן האפשרות להביא עמדות למשחקי מחשב מעניינים המותאמים לפעילויות בחברה. העובדים יכולים לשחק ביחד ולעבוד, דרך המחשב, על אתגרים משותפים. 

הנקודה החשובה ביותר בכל יצירת אטרקציה לעובדים היא היכולת להבין מה יעניין אותם ואיך להשיג את המטרות של האירוע על ידי אטרקציה מתאימה. 

אחת האטרקציות המעניינות ביותר היא הסדנאות יצירה. בהם יתנסו העובדים ליצור דברים חדשים בהתאם להגבלות שמציבים להם. 

לסיכום וסיום, הפעילות באירוע חברה צריכה להתאים למה שמעניין את העובדים ולגבש אותם יחד סביב אתגר אחד – היכנסו לאתר http://www.sahkanim.com/ למידע נוסף בנושא.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved