איך מוצאים את עורך הדין הנכון לנפגעי עבודה?

עורך דין לנפגעי עבודה

עורך דין לתאונות עבודה, הוא האיש שיכול לעזור לנו במקרים בהם אנחנו רוצים להגיש תביעה. כיצד מוצאים את האיש הנכון שיעמוד לרשותנו?

מדוע אנחנו צריכים עורך דין וכיצד שוכרים את שירותיו

אחד מסוגי התביעה השכיחים ביותר בישראל כיום, הן תביעות של עובדים כנגד חברות ביטוח, ביטוח לאומי או מקומות עבודה בהם עבדו, בעקבות אירועים של תאונות עבודה שגרמו לפגיעה בגוף או בנפש.

אבנר הייזלר טוען כי על מנת שנוכל לקדם את התביעה ולהגיע לתוצאה המיוחלת, קרי לקבל את הפיצויים שמגיעים לנו, הרי שאנחנו צריכים לשכור את שירותיו של בעל מקצוע שמתמחה בסוג תביעות שכזה. זה עשוי להיות עורך דין שיוכל לייצג אותו מול הגורמים השונים ומעבר לזה, מישהו שיהיה מסוגל לחבר את כל המסמכים שיש לנו בעניין לכדי תביעה משפטית, להזמין עדים מומחים שידעו להסביר מדוע אנחנו צודקים, מומחים שידעו להפריך את טענות הצד השני.

לפני שנסביר מה אנחנו צריכים לחפש בקרב עורכי דין, בשביל לבחור אחד שיתאים לצרכים שלנו, צריך לומר שישנם כלים שונים בהם אנחנו יכולים להשתמש בשביל למצוא עורכי דין בכל תחום ובפרט בתחום של תביעות של תאונות ופגיעות עבודה. בין היתר, אנחנו יכולים להשתמש במידע שנמצא לרשותנו באינטרנט, בין אם זה דרך מדריכים ואינדקסים ובין אם זה דרך אתרים ספציפיים, רשתות חברתיות, וכן אנחנו יכולים להיעזר בחברים, מכרים ובני משפחה שימליצו ויעזרו לנו לבחור.

מה הם הפרמטרים לבחירה נכונה?

ניסיון

לדברי אבנר הייזלר, אנחנו צריכים לבחור עורך דין שיש לו ניסיון בתחום. עורך דין שהתמחה בתביעות כמו שלנו, וידע כיצד לייצג אותנו על הצד הטוב ביותר.

זמינות

כל תביעה היא תהליך ארוך ולא קל, אומר אבנר הייזלר. על כן אנחנו צריכים להיעזר בעורך דין שיהיה זמין, עורך דין שיוכל לייצג אותנו לאורך כל התהליך ולקדם אותו כמה שיותר מהר. זאת על מנת שלא יימשך שנים ארוכות.

צוות

כשאנחנו בוחרים עורך דין, אפילו אם הוא עובד במשרד עצמאי, חשוב לבדוק מי הצוות שמסייע לו, אילו עדים מומחים הוא יכול להזמין בשביל לעזור לנו בתביעה ובאילו כלים הוא מתכוון להשתמש בשביל לייצג אותנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *