יום כיף

"אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת החברה הוא התרבות שלה. חשוב שהעובדים ירגישו שהם חלק מהעסק ושלעבודתם יש משמעות ותכלית. תרבות טובה עוזרת לשמור על סביבת עבודה חיובית, מה שגם יעזור לעובדים להרגיש מוטיבציה והתלהבות מהעבודה שלהם".

החשיבות ביום כיף לעובדים

היום סוף סוף כאן. עובדי חברה מתכוננים לחגוג את סיומו של שבוע ארוך ותחילתו של חדש. במהלך השנה האחרונה, הם עבדו קשה ועכשיו מוכנים להירגע עם כמה פעילויות מהנות.

הרעיון הוא שיהיה יום כיף לעובדים בתל אביבאו בכל מקום אחר. לא משנה מה הם עושים, זה צריך להיות משהו שהם נהנים לעשות.

הסיפוק מהעבודה

כולנו אוהבים את העבודה שלנו. זה נותן לנו תחושת מטרה וסיפוק. עם זאת, כשאנחנו לא בעבודה אנחנו בדרך כלל לא חושבים על מה אנחנו עושים למחייתנו.

אנחנו רק עוברים את התנועות של שגרת היום שלנו. כשאנחנו חוזרים הביתה, או כשמגיע הזמן ללכת לישון, אנחנו לא באמת חושבים על מה אנחנו עושים למחייתנו.

אנחנו רק רוצים לחזור הביתה ולישון במיטה שלנו מבלי לדאוג לדברים שצריך לעשות בעבודה למחרת או אפילו בשבוע הבא.

ישנם אנשים רבים שעבדו שעות ארוכות בעבודתם ללא תחושת סיפוק אמיתית כי הם לא יודעים איך הם ירגישו כשהם יחזרו הביתה או כשיחזרו לעבודתם.

כיום, מעורבות עובדים עוסקת לא רק בהנעת עובדים אלא גם בהפחתת תחלופה והגדלת הפרודוקטיביות על ידי יצירת סביבת עבודה חיובית.

הדרך שלנו לצור סביבה חיובית

החברה חייבת ליצור סביבה שבה העובדים מרגישים שהם נתמכים ומוערכים על ידי המנהל/ים שלהם. אז הם צריכים להיות מסוגלים להשיג זאת בקלות, מבלי להקדיש זמן למשימות שאינן חשובות כל כך (ולכן ניתן לבצע אותן בכל רגע).

יום כיף לעובדים נותן להם את השחרור והפריקה להם הם זקוקים.

חשוב ליישם זאת אחת לפרק זמן, על מנת לא להגיע לשחיקה.

פרטים נוספים באתר tlvshow

 

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved