מה אפשר לעשות במקרה שנפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל?

חשוב לך לדעת מה לעשות אם ייפתח נגדך תיק הוצאה לפועל. אם לחברה שלכם יש מדיניות הקובעת שאסור לעובדים לפתוח תיקי אכיפה, חשוב לכם להקפיד על מדיניות זו. אם לחברה שלך אין מדיניות, עדיף לחברה שלך לקיים מדיניות ולוודא שכל העובדים מודעים למדיניות זו.

אם אתם עומדים בפני תיק הוצאה לפועל, חשוב לדעת מה ניתן לעשות במצב כזה. אם תיק ההוצאה לפועל נגדך אינו קשור לעבודתך, אזי אין עילה לפיטורים. במקרים כאלה כדאי לנסות ולנהל משא ומתן עם החברה או האדם שפתחו את התיק. אתה יכול גם לפנות לייעוץ משפטי של עורך דין הוצאה לפועל בעת הצורך.

אם אתם עומדים בפני תיק הוצאה לפועל, חשוב להבין מה קורה. הנה כמה צעדים שעליך לנקוט:

1) חפש עורך דין.

2) פנה לחברת האשראי שלך ובקש ממנה להקפיא את כרטיס האשראי שלך.

3) צור קשר עם הצד השני בסכסוך ותגיד לו שאתה רוצה לפתור את הבעיה מבלי לערב אכיפת חוק או פעולות משפטיות.

תפעלו בהקדם האפשרי

אם אתם נמצאים במצב שבו נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל כלשהו, חשוב לדעת מה ניתן לעשות במקרה זה. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לפנות לעורך הדין שלך. עורך הדין שלך יוכל לעזור לך להבין את הצעדים הבאים שאתה צריך לנקוט לפני מצב של פשיטת רגל.

ראשית, חשוב לפנות אל עורך הדין שלך ולהכניס אותו לסיפור. זה יכול לעזור בתהליך של משא ומתן ופשרה. זה חשוב גם כי הם יוכלו לתת לך עצות איך לגשת בצורה הטובה ביותר למצב שנפתח נגדך. אם נפתח נגדך תיק הוצאה לפועל, עליך להקפיד לשמור על פרופיל נמוך עד לפתרון התיק. כמו כן, עליך להיזהר מלצאת הצהרות פומביות שעלולות להשפיע על המקרה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מופע קרקס ליום גיבוש

מופע הקרקס הוא סוג של בידור שניתן להשתמש בו לגיבוש עובדים. מופע קרקס הוא צורה נפוצה של יום אימונים במקום העבודה. מטרת מופע הקרקס הזה

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved