מתקנים לניגוב ידיים

ידיים עלולות להוות מקור לזיהום אם לא נשטף כראוי. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן ממליצים לשטוף ידיים במים וסבון למשך 20 שניות לפחות. חיטוי ידיים הוא חלופה אך אינו הורג את אותה כמות של חיידקים כמו שטיפת ידיים במים וסבון.

עמדות שטיפה וניגוב ידיים

ישנם מתקנים רבים במקומות ציבוריים, בתי ספר, משרדים וכו', שיש להם עמדות שטיפת ידיים כדי לעזור לאנשים להתנקות לפני שהם אוכלים או נוגעים באוכל. תחנות אלו מצוידות לרוב בסבון נוזלי, מגבות נייר וכיור או ברז לשטוף ידיים גם לאחר השימוש בשירותים.

בחלק מתחנות שטיפת ידיים יש כיורים אוטומטיים המוציאים סבון אוטומטית כאשר אתה מכניס את הידיים מתחת לברז לאחר שטיפתם תחילה במים. כיורים אלו נוחים כי אין צורך למלא אותם מחדש על ידי מישהו אחר שעלול לשכוח לעשות זאת באופן קבוע.

מתקנים לניגוב ידיים נמצאים בדרך כלל במקומות ציבוריים, כגון מסעדות, בתי ספר, בתי חולים וכדומה. הם משמשים בעיקר לניגוב ידיים לאחר השימוש בשירותים או לפני האכילה.

חשוב שמתקנים אלו יהיו ממוקמים במקום נוח ויהיו נגישים בקלות.

לקבלת הצעת מחיר >>>

אחזקת מתקני ניגוב ידיים – שטיפה וחיטוי במקומות ציבוריים

המתקנים צריכים להיות נקיים ומתוחזקים היטב. המתקן צריך לכלול את הדברים הבאים:

-כיור עם סבון ומים זורמים.

-מייבש או מתלה מגבות.

-חומר חיטוי אנטיבקטריאלי לחיטוי ידיים.

שטיפת ידיים היא חלק חשוב במניעת התפשטות חיידקים וחיידקים. עם זאת, לא תמיד ניתן לשטוף ידיים במקום העבודה וייתכן שיהיה צורך במתקנים לניגוב ידיים.

מעסיקים צריכים לספק מתקנים לניגוב ידיים ליד כיורים, כגון מגבות נייר או מכשירי ייבוש ידיים. כמו כן, עליהם לספק חומר חיטוי ידיים לשימוש העובדים כאשר אין להם גישה לכיור.

לפרטים על טיפול בהצפת מים >>>

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

האם משתלם להשקיע בנדל”ן?

נדל"ן הוא אחד הענפים החשובים בעולם. זה היה חלק מרכזי בכלכלה שלנו במשך עשרות שנים. נדל"ן הוא צורת השקעה שקיימת כבר אלפי שנים. זהו תהליך

קרא עוד»

עתירה מנהלית

ערעור מנהלי היה חלק ממערכת המשפט עוד מימי קדם. זוהי דרך לערער על צו או החלטה שקיבל בית משפט. הערעור יכול להיעשות על בסיס כל

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved