למה חשוב לקנות מתנות לעובדים

תוכנה למשאבי אנוש

בין אם יש לך בעסק עשרה עובדים ובין אם אתה מעסיק הרבה יותר אנשים, אתה צריך להבין שניהול זה לא רק חלוקת משימות.

זה נכון שבסופו של דבר אתה הוא זה שמחליט מה יקרה בעסק ואיך כדאי יהיה לעשות את הדברים, אך יש מקום גם להתייחס אנושית לעובדים שלך. אחת מהדרכים לעשות את זה היא לזכור את ימי ההולדת שלהם ולקנות לכל אחד מהם מתנה קטנה, ממש כפי שאתה לא יכול להתעלם מהחובה לקנות מתנות לראש השנה. אולי זה יראה לך בהתחלה כמו הוצאה כלכלית מיותרת וכמו משהו שאתה עושה כי אתה צריך, אך מבחינת העובדים זה יכול להשפיע מאוד על ההרגשה שלהם ולכן זה חשוב.

מתנות עם משמעות

ההיגיון אומר שאם אתה כבר משקיע ונותן מתנות לראש השנה או לחגים אחרים לעובדים שלך, הרי שהמתנות האלה צריכות להיות גם עם משמעות. כלומר, זה נכון שאתה יכול לקנות להם גם כרטיסים זוגיים להופעות או לספא, אך אם אתה יכול לתת להם סלסלת שוקולדים מפנקת במיוחד אז יכול להיות שתהייה לך משמעות גדולה יותר עבורם. לא קל לבחור את המתנות שנותנים לעובדים, כי תמיד יש רצון גם להיות מקורי ומיוחד, והאמת היא ששווה לך להשקיע מחשבה בנושא הזה כי אלה מתנות חשובות ביותר.

האווירה הטובה במשרד משפיעה על הצלחת העסק

אם עדיין לא ברור לך מדוע חשוב לקנות שי קטן לכל עובד לרגל אירועים שונים, אז כדאי שתדע שהדברים הקטנים האלה הם בדיוק מה שמשפיע על האווירה הכללית. עובד שמרגיש שהבוס שלו רואה אותו ומתייחס אליו לא רק כעובד אלא כבן אדם הוא עובד שייתן מעצמו יותר וזה ישפיע לטובה על העסק.

מידע נוסף על מתנות לראש השנה לעובדים או בכלל

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

תגובה אחת בנושא “למה חשוב לקנות מתנות לעובדים”

  1. אני מעסיק עובדים כבר מעל 10 שנים ואני יודע שאם יש משהו שהם מחכים לו, זה המתנות לחג. לא מזמן הם קיבלו שלל מתנות לפסח ולפי מה שהבנתי הם היו מאוד מרוצים 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *