יוסי שדה

יוסי שדה – משנה את עתידם של בני נוער

עוד בשנת 1998 יוסי שדה הקים את חוות שדה בר מתוך מחשבה אחת ברורה. רצון עז לסייע לבני נוער במצוקה להשיג לעצמם עתיד יפה יותר. בעזרת ההכוונה שלו, המשפחתיות של דיירי החווה ותשומת הלב לצרכים של כל בן נוער, מצליח יוסי שדה לגרום לבני נוער רבים לצאת מהמצוקה בה שרו כל חייהם.

מקום לינה נעים ומשפחתיות

בין הדברים העיקריים שמאפיינים את חוות שדה בר זה עצם היותה מקום לינה נעים ובטוח בעבר בני הנוער וזאת לצד כך שהאווירה בה מאוד משפחתית. הודות לכך כל בן נוער שמגיע ללון בה נהנה מכל מה שהוא צריך על מנת שיוכל ללמוד ללימודי הבגרות או להקנות לעצמו ערכים של מסוגלות, התמדה ועבודה קשה.

ללמוד לאהוב ולהכיר את הארץ

נוסף על מה שכבר הזכרנו, בחווה של יוסי שדה בני הנוער גם לוקחים חלק בפעילויות, טיולים ועבודת אדמה. כך הם לומדים לאהוב את הארץ ולהבין את החשיבות של עבודה והתמדה. דרך הפעילויות שהם לוקחים בהם חלק יכולים בני הנוער להשיג כל מה שהם צריכים כדי ליצור לעצמם עתיד טוב יותר.

הערכים, המשפחתיות והליווי האישי שהם מקבלים לאורך כל הדרך מאפשר להם לחוש ביטחון מלא כאשר הם ניצבים בפני צעדים מאתגרים ומשמעותיים בחייהם. בין אם מדובר על למידה למבחני בגרות וצליחה שלהם ובין אם על התגייסות ליחידה עליה חלמו בצבא.

יוסי שדה – מלווה בני נוער בכל עת

בני הנוער במצוקה שמקבלים את התמיכה של חוות שדה בר נהנים ממנה גם לאחר גיל 18 במידה והם זקוקים לכך, זאת בניגוד למקומות רבים אחרים. זו הדרך של יוסי להראות להם שהם מקבלים ממנו מענה אמתי ולספק להם תחושת משפחתיות שאין דומה לה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved