כתיבת סלוגנים

כתיבת סלוגנים – איך כותבים סלוגן בצורה נכונה?

אחד הכלים החשובים ביותר מבחינה שיווקית, פרסומית, הוא ללא ספק סלוגן. מדובר בפריט שאנחנו חייבים להשתמש בו לכל צורך ולכל עניין, על מנת שנוכל למשוך באמצעותו לקוחות חדשים. הסלוגן הוא כלי בו משתמשים לצורך שיווק ופרסום של מוצרים ושירותים. 

אנחנו מכירים לא מעט סלוגנים שיכולים לעזור, סלוגנים שמוכרים מוצרים ושירותים בצורה הטובה ביותר. כתיבת סלוגנים שקל לזכור, כאלה שאנשים אומרים אותם גם בלי קשר למוצר או לשירות שעומד מאחוריהם. ישנם סלוגנים שנשארים איתנו כל החיים. 

השאלה היא כמובן כיצד כותבים את הסלוגן, איך עושים את זה. אנחנו צריכים לדעת איך לכתוב סלוגן בצורה ברורה, פשוטה וקלה, זאת על מנת שיהיה קל לזכור אותו, יהיה קל להבין מה בדיוק עומד מאחוריו, וכמובן מה בדיוק הוא מציע לנו. בין אם מדובר במוצר ובין אם מדובר בשירות. 

לפני שנסביר כיצד כותבים סלוגן, חשוב לזכור שכל הקונספט איננו מיועד אך ורק לפרסום ושיווק אלא גם לצרכים אחרים, בין אם זה סלוגן לאתר אינטרנט או סלוגן ליום גיבוש או כל סלוגן אחר. 

כיצד כותבים סלוגן בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין מה עומד מאחוריו, מה בדיוק אנחנו רוצים להציע באמצעות הסלוגן ואל מי הוא מיועד. 

שנית, אנחנו צריכים לדעת איך בונים סלוגן בצורה חכמה, בצורה נכונה, באופן שישרת את המטרות שלנו, בין אם זה מול הקהל ובין אם זה מולנו עצמנו. כלומר, אנחנו צריכים סלוגן שנוכל לעמוד מאחוריו, נוכל להשתמש בו והוא ישרת אותנו בדיוק כפי שאנחנו רוצים. 

שלישית, אנחנו צריכים סלוגן קליט, קצר, לא יותר מכמה מילים בודדות. אין טעם לייצר סלוגן שיהיה פסקה שלמה, כי אז הוא לא סלוגן. 

נכתב בשיתוף Typer

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ספירת מלאי

ענף הקמעונאות עבר שינויים טכנולוגיים אדירים בעשורים האחרונים. הופעת המסחר האלקטרוני ואתרי קמעונאות מקוונים, דחפה חברות קמעונאיות לאמץ טכנולוגיה. עם זאת, חברות מעטות עדיין משתמשות

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved