מדוע חשוב לפנות אל עורך דין תאונות עבודה לייעוץ ראשוני בכל מקרה?

עורך דין תאונות עבודה

היום ישנה הרבה יותר מודעות לפגיעות של עורך דין תאונות עבודה, והרבה יותר אנשים יודעים כי במקרים רבים של פגיעה בעבודה או בכל מקום שקשור לעבודה שלהם, הם יכולים לקבל פיצויים די נכבדים מחברות הביטוח, ולכן ניתן לראות עליה משמעותית בתביעות של תאונות עבודה. יחד עם זאת, לא כל דבר נחשב בתור תאונת עבודה, וגם אם כן, לא בכל מקרה כדאי לתבוע. ישנן פגיעות אשר הפיצויים עליהן לא גבוהים, ואם תחליטו להגיש תביעה, לאחר קיזוז של כל ההוצאות המשפטיות, לא בטוח שזה בכלל ישתלם לכם, וכבר עדיף לנסות להגיע לפשרה עם חברת הביטוח ולא להגיש תביעה.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את מה שמגיע לכם, או תוהים האם כדאי להגיש תביעה או לא, עורך דין תאונות עבודה הוא האדם הראשון שאתם צריכים לפנות אליו.

האם הפיצויים שהציעה לי חברת הביטוח נכונים?

בשלב הראשון עליכם להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה בכדי להבין קודם כל האם הפיצויים שמציעה לכם חברת הביטוח הם נכונים ומתאימים לסוג הפציעה המדוברת. ברוב המקרים, חברות הביטוח מציעות סכום נמוך יותר ממה שבאמת מגיע לכם, ואם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם לא חותמים על פיצויים מופחתים ולאחר מכן לא יהיה לכם אל מי לפנות, פנו אל עורך דין תאונות עבודה כבר בהתחלה ותוכלו להבין יותר את הנתונים ולדעת מה מגיע לכם.

הגעה לפשרה עם חברת הביטוח

במידה ולדברי עורך הדין מגיע לכם יותר ממה שחברת הביטוח הציעה, אתם יכולים להתחיל קודם כל במשא ומתן בכדי להעלות את ההצעה שלהם ולמצות את הזכויות המגיעות לכם. לרוב, כאשר אתם מלווים בעורך דין מקצועי בתחום, חברות הביטוח יתייחסו אליכם בצורה רצינית יותר ותוכלו לקבל מהם הצעות טובות יותר.

ייצוג משפטי מלא

במידה ולא הצלחתם להגיע לפשרה עם חברת הביטוח, ועורך הדין בטוח כי מגיע לכם הרבה יותר ממה שהם מציעים, השלב הבא הוא תביעה משפטית. מדובר בתהליך ארוך בו אתם חייבים עורך דין תאונות עבודה  מקצועי לצדכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *