מה תלמדו בקורס ניהול משא ומתן

משא ומתן הוא תהליך שבו שני אנשים המנסים להשיג מטרה משותפת, צריכים להגיע לפשרה. תהליך זה יכול לשמש להשגת כל סוג של הסכם בין שני צדדים. עם זאת, משא ומתן הוא לא תמיד קל. למעשה, זה דורש הרבה מאמץ וזמן כמו גם יכולת להשתמש באסטרטגיות שונות על מנת להגיע להסכמה. תהליך המשא ומתן הוא אחת המשימות המורכבות וגוזלות הזמן בעסק. מעורבים בו מספר בעלי עניין מחלקים שונים של החברה וחשוב מאוד גם לחברות להיות מסוגלות להבין איך עובד תהליך המשא ומתן שלהן.

כיוון שמדובר על תהליך מהותי לכל עסק ושותפות עסקית, ניתן למצוא קורס ניהול משא ומתן המעניק לתלמידים את הידע והכלים הטובים ביותר להתמודדות עם מצבים של חילוקי דעות ומשא ומתן בעסקים.

קורס ניהול משא ומתן – מה היתרונות של הלימודים?

כדי להצליח בתהליכי משא ומתן מול צד שני, צריך לדעת כיצד לנהל את תהליך המשא ומתן בדרך הנכונה והטובה ביותר. לשם כך נועד קורס ניהול משא ומתן, המעניק למשתתפים בו טכניקות, ידע, כלים מעשיים וטיפים לניהול שלבי ההתמקחות מול אנשים/עסקים איתם מנהלים משא ומתן. הקורס יקנה ידע מקיף על ניהול נכון של תהליך המשא ומתן, הבנה של הגישה בה יש להגיע לצד השני בתהליך ההתמקחות וכן הצבת מטרות אליהן יש לשאוף במשא ומתן שמנהלים.

אילו תכנים נלמדים במהלך הקורס?

משא ומתן הוא תהליך חשוב שמחייב שפה מתאימה וכושר ביטוי, ולכן אלו יהיו התכנים המרכזיים שיועברו למשתתפים בקורס ניהול משא ומתן. נוסף לידע מקיף בנושא, התלמידים ישתתפו גם בדיונים וסימולציות המהלך הקורס כדי שיוכלו ליישם את התכנים שנלמדו ולתרגל את תהליכי המשא ומתן בצורה מעשית.

צרו קשר עם רוחמה ביטה >>

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

האם משתלם להשקיע בנדל”ן?

נדל"ן הוא אחד הענפים החשובים בעולם. זה היה חלק מרכזי בכלכלה שלנו במשך עשרות שנים. נדל"ן הוא צורת השקעה שקיימת כבר אלפי שנים. זהו תהליך

קרא עוד»

עתירה מנהלית

ערעור מנהלי היה חלק ממערכת המשפט עוד מימי קדם. זוהי דרך לערער על צו או החלטה שקיבל בית משפט. הערעור יכול להיעשות על בסיס כל

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved