לימודי שענות – יש בתחום עבודה בכלל?

שעוני נוכחות

מהו קורס שענות, למי הוא מתאים והאם יש עבודה בתחום לאחר סיום הלימודים? עולם השענות ובכלל עולם השעונים הוא עולם נפלא מלא יופי, דיוק ואופנה. אבל מהו קורס שענות, ומה לומדים בו? האם יש עבודה בתחום? ולמי התחום הזה מתאים במיוחד? כל התשובות במאמר הבא:

מהו קורס שענות?

קורס זה הינו קורס ייחודי שמקנה את התעודה למקצוע מיוחד במינו. הקורס מתאים למי שסיים 10 שנות לימוד, והוא כולל את הכרת עולם השעונים, הבנת המטוטלות של השעונים, הרכבה ופירוק של שעונים, לימוד עולם מותגי היוקרה, עבודה במעבדה ותרגול תיקון שעונים, לימוד והדרכה בתחום שיבוץ שעונים ביהלומים ואבנים יקרות, כיול שעונים ועוד. קורס זה מקנה את כל הידע הקשרו לעולם השעונים ומותגי השעונים.

למי מתאים הקורס?

קורס שעונים הוא כזה שמתאים למי שאוהב עבודה מדוקדקת, טכנית שכוללת עבודה עם פרטים קטנים. הקורס מתאים גם לאנשים שאוהבים את התחום ואת תחום מותגי השעונים, למי שרוצה לרכוש מקצוע חדש מיוחד ומעניין. קורס זה מתאים גם לחובבי האסתטיקה והיופי, שרוצים ללמוד את תחום השעונים לעומק.

אבל בכל הנוגע לעבודה לאחר הקורס – האם ישנה עבודה בתחום?

זה נכון שבעידן של סמארטפונים שבהם ניתן לראות את השעה ולקבל את כל הנתונים שנתן שעון, ישנה השפעה על עבודה בתחום השענות.

עם זאת חשוב לדעת שתחום השענות אינו מתפוגג מהעולם וזאת משום שישנם אנשים שעונדים שעונים, ישנם כאלה שרוכשים שעונים ממותגים כחלק מסטטוס, ישנם שעונים שזקוקים לתיקון, ושעונים שחייבים להיות מדויקים כמו שעונים הנמצאים בחדרי מלחמה, חדרי חדשות, בבורסה ועוד.

בנוסף, ניתן למצוא עבודה בשענות גם כעוסק פרטי, אבל יותר מכל משתלם למצוא עבודה בתחום בחנויות שמוכרות מותגי יוקרה, ברשתות תכשיטים ורשתות שעונים גדולות, ובכל מקום שבו צריך שען שמתמחה במותגי יוקרה.

עוד חשוב לדעת כי עבודה בשענות ניתן למצוא בכל מקום בארץ ובעולם מכיוון שהיא אינה דרושת ידיעת שפות, אלא רק את הטכניקה של הרכבת השעון בלבד. בכך ניתן למצוא עבודה גם בארצות רחוקות ולחוות חוויות בלתי נשכחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *