הסעות לעובדים

הנוחות בחברת הסעות לעובדים

אחת ההטבות האטרקטיביות ביותר שמקום עבודה יכול להעניק לעובדים שלו היא שירותי הסעות לעובדים. עובדים שנהנים מהסעה בתחילת יום העבודה ובסיומו מאחרים הרבה פחות למקום העבודה. הם מגיעים למשרד רעננים ונינוחים לאחר נסיעה נטולת תסכולים שנובעים מעמידה בפקקים. יתרון נוסף של הסעות לעובדים הוא הזדמנות לחזק את הקשרים החברתיים בין העובדים ובהתאם גם את הזיקה אל מקום העבודה.

לא עוד איחורים!

כמנהלים הדבר האחרון שנרצה להתעסק עמו זה נזיפות בעובדים שמאחרים באופן קבוע למקום העבודה. האיחורים של העובדים גורמים להפסדים כספיים, פגיעה בטיב השירות ללקוח ושיבוש של לוח הזמנים כולו. אם גם לכם נמאס לדחות ישיבות בגלל איחורים של עובדים – הסעת עובדים מסודרת תפתור לכם את הבעיה. רכב הסעות מפנק יחד עם נהג מקצועי ואדיב יבטיחו הגעה של כל העובדים למשרד בדיוק בזמן.

שיפור משמעותי בתנאי ההעסקה

העובדים שלכם מבזבזים בכל בוקר זמן ואנרגיה בעמידה בפקקים או נסיעה מתישה באוטובוסים עמוסים. הם מגיעים אל העבודה נטולי אנרגיה וזקוקים לזמן על מנת לחזור לעצמם. שירות הסעות לעובדים של יואב הסעות הופך את הבוקר שלהם לנטול דאגות ולחצים. הם יידרשו כעת רק להיכנס אל רכב ההסעות המפנק ולבחור לעצמם את המושב הטוב ביותר. מהר מאוד אתם תבחינו בעלייה בתפוקת העבודה, באווירה טובה יותר ובשביעות רצון כללית של העובדים ממקום העבודה. יהיה לכם קל יותר לגייס עובדים חדשים עם שירות הסעות פעיל.

בטיחות לפני הכול

הסיכון לתאונות דרכים עולה באופן משמעותי כאשר אנחנו עייפים. אם העובדים שלכם מסיימים את יום העבודה שלהם מותשים, לא תרצו לאפשר להם לסכן את עצמם בכבישים. הקמת מערך הסעות לעובדים חיוני ואף הכרחי במקומות עבודה בהם שעות העבודה אינן שגרתיות (משמרות לילה). אל תאפשרו לעובדים לנהוג בעודם עייפים. שירות ההסעות לעובדים עשוי להציל חיים.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

מימון לעסקים
טיפים לעסקים
moshiko

אימון עסקי – יקדם את העסק שלך

האימון העסקי מבוסס על האימון האישי. בעוד שאימון אישי מטרתו להתמקד במטרה אחת או יותר החשובות למתאמן הרי שבאימון עסקי העסק עצמו או הארגון עוברים

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved