תיאום פגישות

זה מכבר חברות הבינו כי תיאום פגישות מראש הם אחד מאבני היסוד לפגישה מוצלחת וסגירת עסקאות עם לקוחות פוטנציאלים. דבר זה הביא חברות רבות להקמת מחלקות טלמרקטינג טלמיטינג וגיוס של כח אדם למחלקות אלו. בשנים האחרונות תחום זה עבר שינויים רבים אותם נביא במאמר זה.

תיאום פגישות- על מה מדובר

לצורך העניין ניקח על עצמנו חברה ספציפית וזאת על מנת שלקוראים תהיה אפשרות להזדהות עם הסיטואציה הקרובה לחיי היום יום שלהם. חברת ביטוח מעסיקה מאות ואף אלפי סוכני ביטוח. המטרה של כל סוכן ביטוח הוא למצוא לקוחות פוטנציאליים אשר ירכשו בסופו של דבר ביטוחים שונים, כמו למשל ביטוחי חיים, בריאות, אלמנטאריים ועוד.

לאחר שסוכן ביטוח פונה אל המשפחה, חברים ומכרים רחוקים והוא מרגיש שהוא מיצה את הרשימה הקיימת הוא חייב לפנות אל אנשים אותם אין הוא מכיר על מנת לנסות ולשכנע אותם כי יש לו מוצר החיוני להם וכדאי להיפגש על מנת שהוא יוכל להסביר באריכות אודות התועלות של המוצר.

כיוון שרוב סוכני הביטוח הם אשפי מכירות הניזונים מדיאלוג פנים אל פנים עם הלקוח, הם חשים כי הם אינם מנצלים את הפוטנציאל שלהם בשיחות טלפונית וכי הם אינם בנויים לכך. זוהי הסיבה שהם פונים אל מחלקת תיאום פגישות של חברת הביטוח שלהם או חברה חיצונית אשר מספקת שירות זה.

היתרונות של פנייה אל חברה חיצונית

חשוב לקחת בחשבון כי הקמת מחלקת טלמרקטינג או תיאום פגישות (טלמיטינג בלועזית) משמע הוצאה ניכרת של כספים וכן זמן רב בו מגבשים את האפיון המקדים של המחלקה, הצרכים, הדרישות, התסריטים, רוכשים את כל הציוד הדרוש ומגייסים עובדים. חברה חיצונית מגישה את התשתית לחברה אשר אינה צריכה להוציא כספים מלבד עלות חודשית ידועה מראש. חברה חיצונית מספקת גם עובדים מקצועיים שעבדו סינון למשרת מכירות טלפוניות ותיאום פגישות, היא מציע ללקוחותיה תסריטים המותאמים לה והתוצאות שלה אפקטיביות ביותר.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *