בקשה להחזר מס

האם ייתכן שבעקבות בקשה להחזר מס יימצא שאתם חייבים מס?

אם המעביד שלכם לא התייחס לנקודות הזיכוי להן אתם זכאים, אתם עשויים למצוא את עצמכם במצב שבו תהיו זכאים לקבל כמות נכבדה של כסף במצטבר, לאורך שנת המס. אך מה אם יתברר שאולי אתם אלו שחייבים במס ושילמתם פחות מכפי שהייתם צריכים, אתם תוהים? ובכן, תאלצו להחזיר את הכסף שאתם חייבים למדינה במקרה כזה.

כדי שתוכלו לדעת בדיוק היכן אתם עומדים מבחינת הזכאות להחזר מס, אתם יכולים לפנות אל רואה החשבון על מנת שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת להציע לכם את העזרה שלו בסופו של דבר. זה יוכל להקל עליכם באופן משמעותי.

תשמעו חוות דעת של רואה חשבון

אתם יכולים לקבל את המידע המדויק והמהימן ביותר אם רק תשמעו את חוות דעתו של רואה חשבון שיבחן את המקרה שלכם באופן פרטני. כך לא תצטרכו להתמודד עם חוסר ודאות ותדעו בדיוק מה יהיה כדאי לכם לעשות. זה כל מה שאתם צריכים לעשות בהתחשב בסיטואציה שלכם, כדי לדעת בוודאות שאתם פועלים כשורה.

בכל הנוגע לזכאות לנקודות זיכוי מרשות המיסים, אתם יכולים להתייעץ בנושא גם כן עם רואה החשבון או לקרוא באינטרנט מידע רלוונטי שיוכל לעזור לכם על מנת לדעת מה אתם יכולים לקבל והאם אתם זכאים בכלל.

האם אתם זכאים להחזר מס?

על בסיס הזכאות שלכם לנקודות זיכוי תוכלו לדעת האם אתם בכלל זכאים להחזר מס, בהנחה והמעסיק שלכם לא דיווח על הסטטוס העדכני שלכם. אלו הם פרטים שצריכים להיבדק לעומקם אם רוצים לדעת בוודאות שעושים הכול כמו שצריך ומביאים בחשבון את הסטטוס שלכם, על מנת שתוכלו לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם.

ראו גם: טפסים להחזרי מס טקס פיננסים

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים
כללי
moshiko

איך לקבל רישיון חשמלאי ראשי

מעוניינים לקבל רישיון חשמלאי ראשי על מנת לעבוד כחוק בתחום ולהציע את השירותים שלכם לקהל הרחב? זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות רבה אם יש

קרא עוד»
אוהלים להשכרה
כללי
moshiko

אוהלים להשכרה

ברגעים הקשים של אבדן אחד מבני המשפחה, כאשר אנחנו צריכים לשבת שבעה. או ברגעים הכי משמחים של החיים באירועים שמחים או בסתם ערב התרמה וכדו'.

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved