מזכרות לעובדים – הוקרת תודה על פועלם לחברה

מזכרות הן מתנות שעובדים יכולים לקבל מהחברה בה הם עובדים. הם בדרך כלל נותנים אותם לעובדים בימי החופשה שלהם. מזכרות ניתנות בדרך כלל על ידי חברות כדי להודות לעובדיהן על כל העבודה הקשה והמסירות שלהם.

מזכרות הן דרך מצוינת להראות הערכה לעובדים. הם גם מהווים מתנה נהדרת עבור לקוחות ולקוחות. מזכרת לאירועים מינימי אינה מוגבלת רק לחפצים פיזיים. יש גם מזכרות דיגיטליות שניתן לשלוח כמתנות אלקטרוניות או כמתנות דרך פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

הם בדרך כלל מחוות שניתנות לאנשים שעשו משהו מיוחד עבור החברה. חברה יכולה לבחור לתת אותם כמתנה כמו למשל עטים אישיים, תמונות מיוחדות, או שהם יכולים להשתמש בהם כתמריץ במקום העבודה שלהם.

מזכרות הן סוג אחד של מתנות שעובדים יכולים לקבל מהחברה שלהם כאות הוקרה על נאמנותם ועבודתם הקשה. לעתים קרובות הם ניתנים במהלך אירועי חברה כגון חגים לאורך כל השנה או ימי הולדת.

מזכרות הן דרך מצוינת להראות הערכה לעובדים שלך. הסיבה לכך היא שהם גורמים לעובדים להרגיש מוערכים ומאושרים. המפתח למציאת המתנה המושלמת לעובד הוא לדעת מה העובדים שלך אוהבים. זה יכול לעזור לך למצוא משהו שהוא ייחודי ואישי עבורם.

מזכרות הן דרך מצוינת להודות ולתגמל לעובדים שלך. הם יכולים לשמש גם כתמריצים, תגמולים או סתם בשביל הכיף.

רעיונות למזכרות:

  • כרטיסי ברכה
  • כרטיסי ברכה
  • תמונה אישית של משרד החברה
  • תמונה ממוסגרת של אנשי צוות החברה

מזכרות לעובדים הן דרך להפגין הערכה כלפיהם ותרומתם. הם גם דרך מצוינת לבנות זיכרונות עם הצוות. חברות רבות החלו להעניק תעודות אלו כתמריץ לעובדים לעבוד קשה ולגרום לחברה להצליח באמצעות מוסר העבודה והמסירות שלהם.

מזכרות יכולות להיות כל דבר, החל מספלי קפה, חולצות, או מחזיקי מפתחות ועד אפילו בקבוקי מים לשימוש חוזר. אחד מסוגי המזכרות הנפוצים ביותר הוא שובר מתנה שניתן לממש במסעדה או בחנות המקומית האהובה על החברה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

דוגמאות לקורות חיים איכותיים

אתה יכול למצוא דוגמאות קורות חיים על ידי חיפוש באינטרנט או שכירת כותב קורות חיים מקצועי. האינטרנט מלא במשאבים כדי שתוכל למצוא דוגמאות לקורות חיים.

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved