שירותי סיעוד פרטיים

סיעוד פרטי – כל מה שצריך לדעת

הצורך בשירותי סיעוד אמנם מציב אותנו מול תחושות קשות אך הוא גם הכרחי. אנחנו אמנם לא יכולים לשלוט על איך יחושו יקירינו אבל לגמרי יכולים לשלוט על איכות הטיפול שיקבלו. סיעוד פרטי יכול להיות מטפל סיעודי אשר מגיע עד לבית המטופל או שמא זו יכולה להיות מחלקה סיעודית ברמה הכי גבוהה ולא מתפשרת, בתוך בית אבות.

אז איך מתחילים לחפש ועל פי מה לוקחים החלטה? המשיכו לקרוא כדי לדעת!

למה נצפה משירותי סיעוד פרטיים?

על מנת לבצע את ההחלטה הנכונה ביותר עבור יקירינו, כזו שנהיה שלמים איתה גם בטווח הארוך מאוד. עלינו לשים דגש על כמה קריטריונים חשובים ביותר ומשם בעצם להתחיל לשקול.

  1. מענה רפואי מקצועי – אדם המגיע למחלקה בה ניתנים שירותי סיעוד פרטיים, ככל הנראה יזדקק לתמיכה רפואית ומעקב קרוב מלבד השירות הסיעודי. לכן, כאשר מחפשים את המחלקה הסיעודית הפרטית המתאימה, מוודאים שאכן קיים מענה רפואי מקצועי ואכפתי.
  2. טיפול סיעודי 27/7 – אחת הסיבות העיקריות בעקבותיהן נכנס אדם למחלקה סיעודית, היא הצורך בהשגחה ומענה בכל יום וכל שעה. לכן הציפייה הכי בסיסית ממחלקת סיעוד פרטי תהיה זמינות של צוות סיעודי מקצועי ומסור, לכל צורך סיעודי שהוא.
  3. מענה נפשי ורגשי – בשנים האחרונות התפיסה שטיפול רפואי משמעותי קשור באופן ישיר לטיפול נפשי ורגשי, מקבלת מקום של כלל ברזל. כשאנחנו מחפשים מחלקה סיעודית יוקרתית, אנחנו מחפשים בעצם גם מענה על כמה צרכים חשובים מאוד בנוסף לטיפול הרפואי והסיעודי הנדרשים. אנחנו מחפשים גם ליווי של עובדת סוציאלית על מנת לנהל את תהליך ההסתגלות למקום. אנחנו מחפשים גם דיאטנית שתתאים לכל מטופל את התפריט המתאים לו. אנחנו מחפשים גם טיפולי ריפוי בעיסוק וכמובן פיזיותרפיה.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

דוגמאות לקורות חיים איכותיים

אתה יכול למצוא דוגמאות קורות חיים על ידי חיפוש באינטרנט או שכירת כותב קורות חיים מקצועי. האינטרנט מלא במשאבים כדי שתוכל למצוא דוגמאות לקורות חיים.

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved