מכינה ללימודי רפואה בחו"ל – למה משתלם לנו לקחת אותה? ואיך תל אביב מדיקל קולג יכול לעזור לנו?

מכינה ללימודי רפואה בחו"ל – למה משתלם לנו לקחת אותה?

בלא מעט מקרים בהם אנחנו רוצים להתקבל אל לימודים אקדמיים בתחומים שונים, אנחנו יכולים ולעיתים גם נדרשים לעבור דרך מכינה בתחום. זאת על מנת שנוכל ללמוד את הבסיס של המקצוע, כך לא נידרש להתחיל מאפס את הלימודים שלנו. 

בדרך כלל מכינות פועלות על מספר מישורים. למשל, הן פועלות לספק בסיס מסוים בתחום עבור מי שלא מכיר אותו ולא הגיע ממנו (מי שלא למד את המקצוע בתיכון), הן פועלות לספק את הכלים הנדרשים בשביל שיהיה ניתן ללמוד את המקצוע באקדמיה בצורה מסודרת וטובה, ולא פעם הן מהוות סוג של מסננת, ועדת קבלה, שכן רק מי שעובר את המכינה יכול להמשיך הלאה ללימודי תואר או תעודה. 

יש מקרים בהם המכינה נועדה לספק לנו כלים שהם מעבר למה שקשור לחומר הלימודים. כך למשל, מכינה ללימודי רפואה בחו"ל מספקת לנו את כל הכלים הנדרשים בשביל שנוכל להתקבל וללמוד במוסדות שונים באירופה ובמקומות אחרים. לא רק בהיבט הלימודי אלא גם בהיבטים אחרים. 

כיצד תל אביב מדיקל יכול לעזור לנו?

אחת המכינות המובילות בתחום, היא תל אביב מדיקל קולג'. מדובר על מכינה ותיקה שמכינה סטודנטים וסטודנטיות ללימודי רפואה, בפרט בכל מה שקשור ללימודים בחו"ל. היא מספקת את כל הכלים והידע לשם כך. 

מן הסתם, במכינה אפשר למצוא מרצים בכירים, רופאים, שיש להם ניסיון מעשי במקצוע, וכן ניסיון רב בכל ההיבטים של הוראה והדרכה. התלמידים נהנים הן מהניסיון שלהם והן מכל התנאים שהמכינה ללימודי רפואה בחו"ל מספקת, על מנת להכין אותם לקראת לימודי רפואה, גם בהקשר של לימודים במדינות אחרות, מדינות זרות, בהן מדברים שפה אחרת ומתנהלים בצורה שונה מאשר בארץ. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *