מתנות לפסח

מתנות לפסח

חג הפסח הולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק וזה הזמן המדויק לרכישה של מתנות עבור צוות העובדים על ידי ההנהלה, בתור מתנה שתפנק במהלך החג ותראה לכל עובד כי הוא חשוב ולראייה מתנה נהדרת עבור חג הפסח שבו אוהבים בעלי עסקים לפנק יותר מן הרגיל על מנת לשמר את תחושת המסירות והלויאליות של צוות העבדים אל העסק. כל בעל עסק בוחר לעצמו את מה שנראה לו בתור חבילת פינוק רלבנטית לכל סוג של עובד כאשר במקרים של מקומות עבודה גדולים וועד העובדים כבר מקבל לא מעט פניות מגורמים שמכינים בכל פסח מחדש את רשימת המתנות לפסח עבור העובדים.

מתנות שהעובדים יבצעו בהן שימוש

יש כאלה שבוחרים להעניק מתנה ויש כאלה שמעבירים לרשות העובדים כרטיס הטעון בסכום מסוים לשימושם האישי, אבל מה שחשוב בסופו של דבר הוא ההרגשה שהעובד מקבל בחג חשוב זה ולכן כדאי מאוד להשקיע בבחירה של מתנות לפסח שיהלמו את סוג העסק ואת סוג המשרה שכל אחד מחזיק במקום זה. למה חשוב לבצע התאמה מירבית בין אלה לבין רכישה של המתנה? מכיוון שבסופו של דבר כל בעל עסק שרוכש את המתנות האלה בקפידה מעוניין כי לכל אלה יהיה שימוש והן לא תישכחנה באיזו מגירה בבית של העובד או תועבר הלאה לאדם אחר. אם אתם יודעים כי צוות העובדים הם אנשים אתלטיים, אז רכשו להם מתנה שקשורה לעולם הספורט, ואם אתם יודעים כי הם חובבים של יין איכותי, רכשו להם סט שכולל יין, כוסות יין ופותחן שמהם הם יוכלו ליהנות כבר בחג הקרב.

הפתעה בתוך הפתעה

זה כיף לקבל מתנה לבטח נעשה בה שימוש, אבל מה שיותר כיף מאשר קבלת מתנה נהדרת לחג הפסח מן המעסיק הוא קבלה של מתנה שכלל לא מבינים מה מסתתר בתוכה והיא מלאה בהפתעות טעימות ושימושיות שארוזות בצורה מתוחכמת ויצירתיות ביותר. זו המתנה שאתם צריכים להביא לצוות העובדים שלכם במידה ואתם חשים שאכן אספתם אל בית העסק צוות של עובדים חדור מטרה שנותן את כל כולו בשעות שהם נמצאים בעבודה וגם הרבה לאחר מכן. אל תשאירו את האווירה הצעירה והרעננה רק למקומות עבודה קטנים ואפשרו לעובדים להרגיש כי בכל פקט קטן ישנה השקעה גדולה וזה כולל גם את אותן מתנות לפסח שממש לא נראות כמו כל מה שיתר העובדים מקבלים, אלא מאפשרות לקבל מתנות שלא רואים כל יום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *