מהו הר הביטוח? ולמה הוא כל כך חשוב?

הר הביטוח

הכספים ששייכים לבעלי עסקים או לתושבי מדינת ישראל, היו עד לפני עשור – בגדר תעלומה. גרוע מכך, רבים התושבים והאזרחים שלא ממש ידעו לאן מגיע הכסף שלהם, אותו הם מפרישים לחברות הביטוח, אל קרנות ההשתלמות, אל פוליסות, ביטוחי הבריאות, הפנסיות וכדומה.

חוסר ידיעה זה, הוביל לכך שרבים לא ידעו כי הון רב נמצא בקופת המדינה, בעוד שיש כאלה שאף סיימו את חייהם – ללא קבלת הכספים המיועדים להם.

על מנת לעשות סדר בדברים, וכדי לעלות את איכות חייהם של מבוטחים, הגיע לפני עשור השמועה על 'הר הביטוח', מנוע חיפוש אשר מספק מידע ומענה ואף סיוע בעת צרה – זאת עבור מי שזקוק לכסף זמין ששייך לו. בכך יכולים רבים לאתר כספים בפוליסות ביטוח, הון זמין בקרנות פנסיה והשתלמות, כמו גם איתור מוצרי ביטוח כמו: פוליסות בריאות, ביטוח דירה, ביטוח רכב ביטוח, ביטוחי חיים וכדומה.

אבל מדוע הר הביטוח כה חשוב לנו?

לפני שנעמיק בחשיבותו של הר הביטוח, כדאי להבין מה הוא מעניק וכיצד הוא מסייע לנו, בעוד שמודבר במנוע חיפוש שמאפשר באמצעות זיהוי קל אך דיסקרטי – להבין אילו כספים ומוצרי ביטוח קיימים לתושב.

אבנר הייזלר מומחה לביטוח, ממליץ לכל אדם להיכנס להר הביטוח ולבדוק את הנתונים שלו. אבנר, מספק שירות לבחינת הפוליסות והתנהלות כלכלית נכונה, תוך התמקדות וניווט בעולם הנוסחאות והחישובים – שלא תמיד מובן לתושבים ואזרחים. בכך אפשר להתכלכל ולהתנהל נכון ולפדות בקלות! כספים השייכים לכם, בעת צרה, או צורך בהון מסוים.

מה אפשר למצוא בהר הביטוח?

באתרים שמקנים את המידע אפשר לקבל אינפורמציה חשובה לגבי פוליסות שרכשתם, תקופות הפוליסות, חסכונות, כספים בקרנות שונות, ומידע אודות ארגונים שמחזיקים באותן פוליסות, כך אבנר הייזלר אומר.

לסיכום, הר הביטוח יקשר ביניכם לבין חברות בהן יש לכם פוליסות כאלה ואחרות, כמו גם יספק לכם מסמכים נחוצים תוך שמירה על הפרטים שלכם. אתרים שעוסקים בזיהוי הפנסיות והביטוחים – יעזרו לכם לזהות פוליסות שונות או כפילויות של פוליסות, בעוד שבאמצעות השירות של אבנר הייזלר או אנשי מקצוע נוספים – רבים יכולים לעשות 'סדר בבלגן', לחסוך בהוצאות ולהתנהל כלכלית טוב יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *