מסופון לנהג

מסופון לנהג

כלי העבודה של נהגי שטח ומכירות המתרוצצים ברחבי הארץ הוא כמובן רכב בהתאמה. אך האם כלי הרכב הוא כלי העבודה היחיד שאיש שטח זקוק לו? ובכן לא בטוח. במהלך השנים האחרונות הגיעו למסקנה שנהגי שטח ואנשי מכירות זקוקים לכלי עזר נוסף שיקל על עבודת השטח שלהם. ומצאו לנכון לפתח את כלי העזר מסופון לנהג. מדובר על מערכת טכנולוגית מתקדמת שדרכה ניתן לבצע פעולות שונות בשטח ולאפשר ללקוחות החברה לקבל את השירות היעיל והטוב ביותר.

כיצד עובדת מערכת מסופון לנהג?

מדובר על מוצר שבהחלט יכול לתת מענה מקצועי ומהיר עבור סוכן המכירות ועובד השטח. בעזרת מערכת מסופון לנהג ניתן להציג באופן שוטף את תהליך ההעמסה והפריקה של המוצרים, חפצים ועוד שעליו להוביל . כאשר אותו עובד שטח מגיע ללקוח ע"י מערכת מסופון לנהג יכול הלקוח לחתום בצורה דיגיטלית על התוצרת שהוא קיבל ובאותה עת מקבל עובד השטח תיעוד מלא של כל העסקה שבוצעה  והכל דרך מערכת מסופון זו.

היתרון המשמעותי במערכת מסופון לנהג היא שעבודתו רציפה ומקצועית. גם במקרים שאינה בוצעה העברת הסחורה ללקוח ניתן לציין זאת במסופון ובכך יודע עובד השטח מה עליו לעשות ורצף העבודה אינה נקטע בעקבות כך.

בעזרת התקנת מסופון לנהג יכול אותו עובד שטח להתנהל מול החברה והלקוחות בצורה יעילה יותר ולבצע את המשימות כראוי.

מסופון לנהג

מערכת מסופון לנהג- עושה סדר

אנשי שטח ונהגים צריכים לעמוד בלוחות הזמנים תוך מתן מענה ללקוח – מדובר על מגוון פעולות בו זמנית שעליהם לבצע ולכן בעזרת מערכת מסופון לנהג העבודה הרבה יותר נעימה ומהנה ולכן שימוש במערכת מסוג זה היא חשובה הן לנהג ולעובד השטח והן לבעל העסק שמנוהל בקפידה ובמקצועיות והכי חשוב בצורה מסודרת עם קצב ברור והספק רב.

בשביל שזה יקרה חשוב מאד להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום מסופונים על מנת לקבל מידע נוסף ולהתאים את סוג המסופון למשתמש. חברת גלובטג תשמח להעניק מידע נוסף בתחום ולאפשר גם לכם להתנהל בצורה איכותית ומסודרת בעסק שלכם.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

איך לבחור צלם לחתונה?
כללי
moshiko

איך לבחור צלם לחתונה?

ההכנות לחתונה הגדולה שלכם בעיצומן, ובין שאר הארגונים הרבים עליכם למצוא גם צלם לחתונה שיתעד את האירוע המרגש בחייכם. לבחירת איכות הצלם יש משמעות חשובה

קרא עוד»
מתנות לעובדים בתקציב קטן
משאבי אנוש
moshiko

מתנות לעובדים בתקציב קטן

חושבים לקנות מתנות לעובדים והתקציב שלכם קטן יחסית? יש לא מעט אפשרויות מצוינות שתוכלו לקחת בחשבון. בין היתר נוכל לציין חולצה עם שם העובד, ספל

קרא עוד»
הדפסת בגדי עבודה
מוצרים לעסק ולמשרד
moshiko

הדפסת בגדי עבודה – למתג את העסק

בין אם אתם מחפשים לקדם מותג חדש ומרגש ובין אם אתם רוצים להלביש את קרובי משפחתכם לצילומי אינסטגרם במפגש משפחתי, תמיד תהיה סיבה טובה, להדפיס

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved