האם תואר שני במנהל עסקים יעזור לך להתקבל לעבודה?

עולם העסקים של ימינו אינו דומה כלל לעולם העסקים שהיה קיים לפני שנים, ולכן זה לא מפתיע שגם אנשים שעשו את התואר הראשון שלהם במנהל עסקים לפני שנים חוזרים כדי לעשות תואר שני.

אם גם אתם רוצים להיות מהמובילים בתחום שלכם, אז אין סיבה שלא תירשמו עוד היום ללימודי תואר שני במנהל עסקים, כי תוכנית הלימודים תעשיר אתכם ותיתן לכם ידע שיוכל להפוך אתכם למצוינים. התואר השני אומנם מתבסס על הידע הנרכש בתואר הראשון, אך הוא מוסיף הרבה כלים שיכולים לעזור לכם בעבודת הניהול שאותה אתם מבצעים או שבה הייתם רוצים להשתלב.

תוכנית לימודים עדכנית

אחד מהדברים שכדאי לבדוק כשחושבים להירשם ללימודי תואר שני במנהל עסקים זה את תוכנית הלימודים, כי אם כבר עושים את כל הדרך הזו ומשקיעים בלימודי תואר שני, לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר. תוכנית לימודים טובה היא תוכנית שמעדכנים אותה על בסיס קבוע ולא רק ממשיכים להעביר בה תמיד את אותם התכנים, כי כמו שאתם יודעים, העולם שלנו הוא מאוד דינאמי. לכן עדיף ללמוד במקום שבו תוכנית הלימודים משתנה תמיד, כי כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לומדים את הדבר החשוב והחדיש ביותר.

שילוב של מספר עולמות

בתואר השני של מנהל עסקים נעשה שילוב בין סוגים שונים של למידה ובין נושאים רבים. הלמידה היא מצד אחד עיונית ומצד שני פרקטית, ומבחינת הנושאים ניתן לראות מגוון רחב. יש שיעורים שעוסקים בשיווק ויש שיעורים שעוסקים במערכות מידע וטכנולוגיה מתקדמת, כך שבסיכומו של דבר תוכלו לצאת עם ידע נרחב ביותר. הידע הזה חשוב לעבודה שלכם כי רק אם תמשיכו ללמוד תוכלו להיות מנהלים טובים מהשורה הראשונה.

מידע נוסף על לימודי תואר שני במנהל עסקים תוכלו למצוא באתר הרשמי של מכללת נתניה, בכתובת הבאה:

http://www.netanya.ac.il/Schools/BusinessManSchool/BABusiMan/Pages/default.aspx

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *