האם כדאי לרכוש LG G2 לעובדים?

סמארטפונים

כל מי שמנהל עסק יודע שחלק מהתנאים שהעובדים מצפים להם בימינו זה לקבל טלפון נייד. האמת היא, שהעובדים כבר מזמן לא מוכנים להסתפק בעוד טלפון נייד, אלא הם רוצים טלפון חכם שאיתו אפשר יהיה לעשות את כל הפעולות הנדרשות, בין אם הן קשורות לעבודה ובין אם לא. לכן אם אתם בתור מנהלים של עסק שוקלים איזה טלפון כדאי יהיה לקנות לעובדים שלכם, האפשרות הכי טובה שיש זה מכשיר כמו lg g2. המכשיר הזה מצוין כי יש לו מסך מגע גדול במיוחד של 5.2 אינץ', ומעבר לכך, זה מכשיר חזק שניתן לבצע איתו פעולות רבות בו זמנית.

צילום בעידן המודרני

אחת מהתכונות העיקריות של מכשיר כמוlg g2זו העובדה שיש לו מצלמה טובה במיוחד, וזה בהחלט הפך להיות קריטריון חשוב ביותר בשנים האחרונות עבור מי שרוצה לקנות טלפונים חכמים. המצלמה של המכשיר היא בעלת רגישות גבוהה, כך שזה לא מפליא שגם סרטים וגם תמונות יוצאות מאוד איכותיות עם המכשיר הזה. מעבר לכך, הוא שוקל בסך הכול 143 גרם, כך שכל אחד ואחד מהעובדים שלכם יוכל לעשות שימוש במכשיר הזה בקלות וגם לקחת אותו ממקום למקום.

מכשיר עם אחריות

בוודאי לא הייתם קונים בימינו מכשיר טלפון נייד ללא אחריות, ובטח לא כאשר מדובר על מכשיר כל כך איכותי. במקרה של הטלפון הנייד הזה, שהוא מחשב לכל דבר, תוכלו ליהנות מאחריות יצרן של 12 חודשים, כך שאם במהלך הזמן הזה חלילה יקרה משהו לטלפון, יהיה לכם אל מי לפנות. המכשיר מגיע בשחור או בלבן כך שתהייה לכם גם אפשרות לתת לכל עובד לבחור את הצבע המועדף עליו.

 למידע נוסף על המכשיר באתר סלקום שופ

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

תגובה אחת בנושא “האם כדאי לרכוש LG G2 לעובדים?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *