בירור סכום הפיצויים המגיע לך מהמעסיק באמצעות עו"ד לענייני עבודה

עו"ד לענייני עבודה

כל אדם אשר עובד במקום עבודה כזה או אחר, יודע ומבין כי במידה ויפוטר על ידי המעסיק שלו, הרי שעל פי חוק עליו לקבל על כך פיצויים, בסכום הנקבע מראש או על פי חוק. אדם המפוטר ממקום העבודה שלו ומקבל פיצויים חלקיים או, אדם אשר מפוטר ממקום העבודה מבלי שמעניקים לו את הפיצויים הרלוונטיים לו כלל, חייב לגשת אל עורך דין דיני עבודה מוסמך ומקצועי, אשר יסייע לו לבדוק מהו סכום הפיצויים המגיע לו מתוקף פרמטרים שונים שיש לתת עליהם את הדעת בבירור זה וכן, יסייע לו לקבל מהמעסיק את דמי הפיצויים המגיעים לו במלואם.

מהם דמי פיצויים

כאשר מדובר על דמי פיצויים, מדובר על סכום כספי אותו אדם יקבל במידה ופוטר ממקום עבודה כלשהו. דמי הפיצויים אשר האדם צריך לקבל בגין פיטורין ממקום עבודה, מתבססים על מספר פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת כגון: הזמן שבו האדם עבד במקום עבודה כזה או אחר, גובה המשכורת החודשית שלו, היקף שעות העבודה ועוד. בהתאם לכל הפרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת, יקבע סכום הפיצויים הכולל אותו אדם צריך לקבל במקרה של פיטורין. אולם, לא פעם האדם מפוטר ממקום העבודה ואיננו מקבל פיצויים כלל. במקרה הטוב יותר, האדם מקבל פיצויים חלקיים בלבד. מדובר ללא ספק במחדל, אשר דורש התערבות מיידית של עורך דין דיני עבודה.

כיצד יסייע לכם עורך דין דיני עבודה לקבל את הפיצויים המגיעים לכם

עורך דין דיני עבודה הינו עורך דין מוסמך, מנוסה ומקצועי בכל מה שקשור לדיני עבודה על בורים. עורך הדין יכול לסייע לכל אדם לממש את זכויותיו השונות מתוקף היותו עובד במקום עבודה כזה או אחר. מתוקף כך, אדם אשר איננו מקבל את דמי הפיצויים המגיעים לו באופן חלקי או מלא מהמעסיק שלו, חייב לפנות לעורך דין דיני עבודה. עורך דין מעין זה יחשב את גובה דמי הפיצויים המגיעים לאדם מתוקף הפרמטרים השונים שיש לתת עליהם את הדעת בחישוב זה ולאחר מכן, יפעל באופן משפטי אל מול המעסיק שהאדם עבד אצלו, על מנת שהוא יקבל את הפיצויים המגיעים לו באופן מלא וחוקי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *