איך מתגברים על פחד במה?

פחד במה היא חוויה מאוד לא נעימה, זה מה שאף אחד לא יכול להתכחש אליו. מדובר על חוויה שהרבה פעמים נוגעת באופן אישי להרבה מאוד אנשים ואם גם אתם סובלים מהתופעה, חשוב שתדעו שאתם לא לבד. יתרה מזאת, הרבה אנשים שהיום אתם מכירים אותם בתור אנשי במה, אמנים, קומיקאים ומוזיקאים, היו בעברם מי שהיה להם פחד במה לעיתים אפילו משתק. כך שבאופן טבעי מדובר על מה שהוא באמת יכול להיות אולי לא קל בהתחלה, אבל אחרי שצולחים את האתגר, אתם תמצאו את עצמכם דווקא אולי אפילו מצליחים ליהנות מעמידה מול קהל, מה שכרגע וודאי נראה לכם כמו מה שנמצא אי שם, מעבר להרי החושך. 

קראו על לימודי דיבור מול קהל >>>

אז איך מתגברים על פחד במה? 

בשביל זה יש כמה דברים שאתם בהחלט יכולים לעשות: 

 

  • לבקש עזרה: אתם ממש לא חייבים להתמודד עם התהליך הזה בכוחות עצמכם ואתם בהחלט יכולים לבקש בנושא הזה עזרה. אנחנו בטוחים שתמצאו קשב גדול בצד השני ונכונות לעזור לכם. 
  • זכרו שהכל מתחיל דרך הגוף: הרבה פעמים מי שמוביל אותנו לתחושה של חרדה זה המוח. אבל חשוב לזכור כי הגוף שלכם גם הוא מדבר. חשוב מאוד לזכור שאתם יכולים להרגיש טוב יותר כל עוד תיעזרו בגוף שלכם ותלמדו אותו את התנועות הנדרשות כדי לצלוח את האתגר בשלום. הרבה פעמים, דווקא הריכוז הזה במנגנונים של הגוף, זה מה שבסופו של דבר יאפשר לכם להצליח לצלוח את האתגר ולהרגיש הרבה יותר טוב. 
  • הכל אפשר ללמוד: אם תחליטו שאתם עוברים את המכשול הזה, אם תחליטו שאתם באים כדי להתמודד עם זה, השמיים הם הגבול. 

 

עוד טיפים בנושא איך מתגברים על פחד במה >>>

 

אנחנו הולכים שם ביחד אתכם

במידה ואתם מעוניינים לקבל סיוע בנושא ולהצליח לדבר מול קהל ולהופיע מול קהל, אנחנו כאן למענכם.

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

סדנאות

זה מאמר על חשיבות הסדנאות. הוא דן כיצד הם עזרו לאנשים ולחברות בדרכים שונות. הוכח שהם עוזרים לאנשים לצאת מאזורי הנוחות שלהם וליצור קשרים חדשים

קרא עוד»

עיצוב לוגו – למה זה חשוב

לוגו הוא מרכיב חשוב שצריך להיות קיים בכל חברה. הוא צריך לייצג את החברה ואת מוצריה. לוגו טוב יכול לעזור להגביר את המודעות למותג של

קרא עוד»

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved