מזכירות לעסק לא חייבת לעלות הרבה 

נציגת שירות

אם ננסה לשאול את עצמנו מה קובע האם עסק מסוים יצליח או לא, אנחנו נראה שאין לכך תשובה אחת נכונה. מה שכן בטוח, זה שככל שנתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית כך נוכל להצליח לשלוט יותר על כל מה שקורה בעסק שלנו, ולכן זה ברור מדוע כל בעל עסק רוצה להקטין את ההוצאות כמה שיותר. אחת מהדוגמאות לכך היא בהזמנת שירותי מזכירות, כי האמת היא שעם שירות מקצועי של חברה חיצונית בתחום הזה אפשר לחסוך הרבה מאוד.

איך זה עובד?

אם בעבר אנשים היו מעסיקים מזכירות במהלך כל שעות העבודה של העסק, הרי שהיום זה כבר לא כך, פשוט כי זה כבר לא נחוץ. היום ניתן לפנות אל חברה שנותנת שירותי מזכירות חיצוניים, ולמעשה היתרון הראשון של שירות כזה זה החיסכון בכסף. ניתן להזמין שירות כזה בכל עת ועבור כל סוגי העסקים, וזה גם מה שאפשר זמינות הרבה יותר גבוהה ללקוח. כלומר, בעוד ששירותי המזכירות הישנים היו נגמרים כשהמזכירה הייתה הולכת הביתה, הרי שהיום זה כבר לא כך, כי חברות מקצועיות שנותנות שירות בתחום זמינות 24 שעות ביממה. בעולם תחרותי כמו זה שבו אנחנו מנסים לנהל עסקים יש משמעות אדירה למענה המהיר ללקוח ולכן ברור למה בכל עסק מנסים להישאר כמה שיותר זמינים.

מה כולל השירות?

זה מאוד תלוי לאיזו חברה חיצונית אתם פונים כדי להזמין ממנה את השירות, כי למעשה שירות של מזכירות אצל חברה מסוים יכול להיות שונה לעומת שירותי המזכירות של חברות אחרות. אם אתם רוצים להיות בטוחים שתצאו מרוצים כל שעליכם לעשות הוא לבדוק ממי אתם מזמינים את השירות ומה בדיוק הוא כולל.

מאת: אבי פרידמן

אבי פרידמן עוסק בתחום משאבי האנוש מעל 10 שנה, ושמח לחלוק עמכם מהידע והנסיון שלו במרוצת השנים.

תגובה אחת בנושא “מזכירות לעסק לא חייבת לעלות הרבה ”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *