שירותים חיוניים

קריסה עולמית: 4 שירותים שיהיו חיוניים לכולנו בעקבות משבר הקורונה

נגיף הקורונה הוביל למשבר משמעותי בעולם כולו, זאת בשל העובדה שהכלכלה בירידה, עסקים קטנים נסגרים לאט לאט ושכירים רבים פוטרו או הוצאו לחל"ת. המשבר העולמי שיצר הנגיף, מוביל לא מעט אנשים לחשוב על מה שעתיד להתרחש בעולם ביום שאחרי. למעשה, יש כמה שירותים שעשויים להיות חיוניים במיוחד לאחר המשבר, ריכזנו בעבורכם 4 מהם:

ייעוץ נפשי ופסיכולוגי

החשש מפני התפשטות הנגיף, השהות הממושכת בבית וההסגר שהולך ומחמיר, עלולים להשפיע על הנפש ועל מצב הרוח באופן משמעותי. כמו כן, המאפיינים הללו עשויים להוביל להתפתחות חרדות והתקפי חרדה בקרב רבים. לכן, ישנו צפי כי תחום הייעוץ הנפשי והפסיכולוגי יהיה מבוקש בתקופה שלאחר הקורונה, ולו כי רבים יבקשו לקבוע פגישות שיעזרו לטיפול בחרדות, כמו גם פגישות ייעוץ עם פסיכולוגים או פסיכיאטרים.

ייעוץ עסקי

עסקים קטנים וגדולים נמצאים בסכנת קריסה, ועובדים עצמאיים רבים שאינם יכולים לייצר הכנסות בתקופה זו, עלולים לסגור את העסק. לפיכך, סביר להניח שבעלי עסקים רבים יפנו בתום המשבר לבעלי מקצוע, כדי לקבל ייעוץ עסקי לעסקים, ולמצוא דרכים למנף את העסק ולהחזיר אותו לתלם.

חברות השמה וכוח אדם

בכתיבת שורות אלו, יש מעל חצי מיליון מובטלים בישראל. כמות דורשי העבודה עולה מיום ליום, ובעוד כמה חודשים רבים יבקשו למצוא עבודה חדשה, ולו כי צרכי המשק עתידים להשתנות. לכן, יהיה זה סביר שחברות כוח אדם וחברות השמה יהיו נחוצות על מנת לסייע לכל דורשי העבודה למצוא משרות מתאימות.

שירותי שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

אם יש לקח שלמדנו בעקבות המשבר הוא כמה חשוב השיווק באונליין. יש לא מעט עסקים שהצליחו להישאר על הרגליים הודות לשיווק דיגיטלי ומכירת מוצרים באמצעות הרשת. בשל כך, הצורך בהקמת חנויות אונליין חדשות ילך ויגדל, ובעלי עסקים רבים יבקשו להקים עבור העסק מערך מכירה אינטרנטי, כך שמסתמן כי בוני אתרים, מקדמי אתרים ומשווקים דיגיטליים יהיו מקצועות מבוקשים בחצי השנה הקרובה.

 

אין ספק שמשבר הקורונה עתיד לשנות את המשק באופן משמעותי. מעסיקים רבים יחלו להניע תהליכים לעבודה מהבית, רבים יזדקקו לשירותים שלא נזקקו להם בעבר, ובאופן כללי יש לא מעט שינויים שעתידים להתרחש בעולם העסקים. רק בריאות!

שתפו את הפוסט עם חברים

מאמרים נבחרים מהבלוג שלנו

בפורטל משאבי אנוש וכוח אדם תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם על זכויות עובדים, עסקים ועוד.

  • 9758431 - 08
  • פנחס ספיר 8, נס ציונה
  • 17:30 - 09:00
© 2019 All Rights Reserved